eReport.sk
Billie Eilish, foto: shutterstock

Jedna fotka a toľko nenávisti: Billie Eilish ukázala reálnu postavu


Slávna speváčka Billie Eilish dlhé roky skrývala svoju postavu. Potom ako ju fotografi zachytili na fotografii v obyčajnom tielku sa na ňu spustila vlna nenávisti.

Osemnásťročná Billie Eilish chodí zásadne vo vyťahanom voľnom oblečení, v ktorom jej postava veľmi nevyniká. Speváčka nechcela nikdy ukazovať svoje telo, pretože sa bála hejtov.

Billie Eilish svojou fotografiou šokovalal svet

Keď však svet obleteli fotografie, na ktorých si vyšla Billie len v tielku a kraťasoch a predviedla svoju postavu krv a mlieko, tak sa strhla lavína nepríjemných komentárov. „Oblečená vyzeráš lepšie. Si veľkým sklamaním,“ písali jej sledovatelia. Billie v reakcii na svoje Instastories reagovala: „Všetci by ste mali prijať, ako normálni ľudia vyzerajú vo skutočnosti. Nie každý má miesto zadku vagón. Prsia občas niekomu visia, špeciálne ak ste kojili. Instagram nie je skutočný,“ povedala Eilish.

Vo svojom nastavení stále pokračuje. „Nikdy som nechcela, aby o mne svet vedel všetko. Preto nosím voľné oblečenie. Nikto mi nemôže nedávať, pretože nevidí, čo je pod ním. Nikto mi nemôže hovoriť, že som priveľmi chudá a nemám žiaden zadok, alebo že som moc štíhla a nemám žiaden zadok, alebo som priveľmi tlstá a mám ohromnú prdel,“ vyjadrila sa známa speváčka. Billie Eilish mala v minulosti kvôli nenávistným komentárom dokonca vážne problémy. V minulosti dokonca v tomto smere uvažovala nad samovraždou. To je našťastie preč. Nedávno autorka ústrednej piesne k novému Bondovi priznala, že si hanlivé komentáre k srdcu až ta neberie.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jedna fotka a toľko nenávisti: Billie Eilish ukázala reálnu postavu

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne