eReport.sk
Tara Reid, foto: profimedia

Len kosť a koža: Tara Reid už známu krásku nepripomína!

Kedysi patrila medzi najvychytenejšie celebrity šoubiznisu. No plastiky a nezdravý spôsob života urobili svoje. Vo svojich štyridsiatichpiatich rokoch vyzerá bývalá krásavica Tara Reid poriadne vyžito.

Mala peknú plnú tvár a ženské krivky. Patrila medzi najpríťažlivejšie herečky Hollywoodu. Účinkovala v kultových filmoch pre mladých s názvom Prci, prci, prcičky. Bola idolom mužov, ženy sa jej chceli podobať. Dnes, krátko pred päťdesiatkou, americká herečka Tara Reid, ktorá si zahrala aj v legendárnom filme Big Lebovski, už krásku nepripomína.

Môžu za to početné plastiky a nábeh k anorexii. Tara si totiž dala pred rokmi urobiť liposukciu a plastiku poprsia, ale ani jedna nedopadla dobre. Jej telo je doživotne zohavené, herečka navyše veľa nejedáva a žije pomerne nezdravým životným štýlom. Z krásky je dnes troska, ktorá na svoj vek pôsobí neuveriteľne vyžito. Ani v súkromí to Tara nikdy nemala ružové. Vzťahy jej dlho nevydržali, často rušila zásnuby a manželstvá. Navyše sa jej v poslednom období nedarí ani v kariére. Už dlho nič nenatočila. Či za to môže jej zmenený vzhľad, je otázne.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport