eReport.sk
Adela Vinczeová
Adela Vinczeová, foto: instagram

Je Adela Vincezová pripravená na dieťa? Fanúšikom poslala veľavravný odkaz!

Adela Vinczeová (40) s manželom Viktorom (30) plánujú adopciu. Známa moderátorka má najlepšie predpoklady byť mamou! Prečo?

Adela Vincezová má k deťom pozitívny vzťah. Je známe, že s manželom Viktorom Vinczem zvažujú adopciu. Len nedávno sa vrátili s detského tábora, kde robili vedúcich a známa moderátorka popísala svoje pocity. „Celý deň ležíme. Po dvoch týždňoch sme sa vrátili z detského tábora (v úlohe vedúcich) a teraz sa snažíme pochopiť realitu. Nevieme si zvyknúť na to, že máme signál a držíme telefóny v ruke. Chýbajú nám naše decká. Každý sme mali svoju dielňu plnú tých najzlatších a najosobitejších ľudí. Po prvý raz som bola aj umelecká vedúca a so skladačkou detí na ďalšej fotke som pripravila záver celotáborového predstavenia,“ napísala na sociálnu sieť Adela.

V statuse pokračovala aj ďalej. „Chýba mi partia vedúcich, ktorí sa vo veku od 18 do 60 vedia baviť ako puberťáci. Lebo Zem nie je ani plochá, ani guľatá, zem je skrátka láva a keď ťa niekto stvrdne, nemôžeš sa hýbať a dopadneš ako Viktor na fotke č.3. Celý čas som si umývala zuby ostrihanou kefkou, lebo aj to sa môže v tábore stať.“

Adela priznala aj dovolenku pri mori. „Boli sme v Grécku, zažili sme more, pôjdeme do hôr, je toľko úžasných dovolenkových miest. Ale moja hlava naozaj oddychuje len tam. A aj to instagramovanie sa mi odnechcelo. Asi to chce iba čas a spadnem do tejto “pasce” späť. Zas bude všetko “normálne”. Aj moja manikúra, lebo tá od Sofi z izby 26 už zlieza,“ napísala vtipná moderátorka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport