eReport.sk
Dušan jarjabek. Foto: fb/dj

VIDEO Jarjabek pre eReport: Progresívci ničia Slovensko, bratislavská kaviareň je symbolom pseudointelektualizmu!

„Niekto tu chce zničiť Slovensko, aby tu už nebolo,“ tvrdí o aktivitách progresívcov, liberálov, LGBTI aktivistov a ich politických reprezentantov z Progresívneho Slovenska a SaS poslanec NR SR Dušan Jarjabek (Smer-SD). Reaguje tak na rôzne politické a mimopolitické aktivity, ktoré momentálna vykonáva táto názorová skupina ľudí.

Od hanobenia národnej histórie, cez urážky Pavla Országha Hviezdoslava a iných historických národných osobností, až po uvoľnený a progresívny prístup k nelegálnej migrácii. Bratislavskú kaviareň, čo je pojem, ktorým sa zvyknú označovať progresívne zmýšľajúci ľudia z veľkých miest, označuje za partiu „pseudointelektuálov“.

V relácii „Bez cenzúry“ s Fedorom Flašíkom sa taktiež dozviete:

– Čo hovorí na herecké kampaňové aktivity v prospech Progresívneho Slovenska?
– Ako je spokojný s doterajším priebehom kampane?
– Ako môže štát pomôcť kultúre?
– Bude bojovať za obnovu legendárneho amfiteátra pod hradom Devín?
– Je zasahovanie LGBTI aktivistov do kultúry nebezpečné?

Atmosféra hnoja

V súčte je podľa neho momentálne v našom štáte akási predvolebná „atmosféra hnoja“. „Tu sa hrá o Slovensko, preto, lebo toto všetko, čo ja zažívam v tom parlamente, s pani prezidentkou, s pánom Ódorom, to súvisí so zničením Slovenska. Veď tí migranti sem neprišli náhodou,“ uviedol Jarjabek pre eReport.

Dušan Jarjabek s Fedorom Flašíkom v relácii eReportu BEZ CENZÚRY.

Zdroj: youtube/@ereporttv

Médiá kŕmené zahraničným kapitálom

Za jeden z podstatných problémov spoločnosti považuje skúsený poslanec napríklad to, akým spôsobom médiá pristupujú k svojmu vlastnému financovaniu a následne aj k svojmu vlastnému obsahu. Za drvivou väčšinou veľkých korporátnych médií totižto stojí zahraničný kapitál.

„Všetky veľké médiá, ktoré sú na Slovensku, a je jedno, či sú elektronické, alebo printové, majú tých zahraničných majiteľov,“ uvádza Jarjabek. Zhodnocuje zároveň dôsledky takéhoto faktu: „Robí nám tu politiku niekto, kto tu neplatí dane, kto tu nebýva, kto tu nevozí deti do škôlky, do školy, ktorý tu nenakupuje. Prosto sú to cudzinci. Cudzinci začali robiť slovenskú politiku, aj cez médiá.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico
  2. Na kombosnímke zľava Štefan Harabin a Zuzana Čaputová.

Alternatíva ako zdroj pravdivých informácií?

Nositeľom najpravdivejších informácií sú podľa neho teda v súčasnosti skôr menšie médiá, ktoré nie sú napojené na zahraničné peniaze a ktoré sa v spoločnosti často zvyknú nazývať ako alternatívne. Mimochodom, práve voči takýmto médiám vlády Igora Matoviča (OĽANO) a Eduarda Hegera (Demokrati) vykonávali aktívnu cenzúru.

Samostatným príbehom je verejnoprávna RTVS, ktorá sa počas tohto volebného obdobia dostala do područia OĽANO. Podľa Jarjabka je RTVS s reláciami ako Večera s Havranom, či Silná zostava v súčasnosti veľmi smutným príbehom. Práve kvôli politickej povahe televízie sa pravdepodobne po voľbách zmení vedenie, manažment, ale aj moderátorské obsadenie RTVS. Smer má dokonca zvažovať, že opäť oddelí televíziu od rozhlasu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Jarjabek pre eReport: Progresívci ničia Slovensko, bratislavská kaviareň je symbolom pseudointelektualizmu!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php