eReport.sk
Jakub Prachař, foto: profimedia

Jakub Prachař si rýpol do svojej exmanželky Agáty. Štipľavá poznámka na milenca!

Po tom, čo sa rozišli, sa Agáta Hanychová naplno rozbehla. Vystriedala už dvoch partnerov. S ani jedným to nevyšlo. Práve to si zobral jej ex na paškál.

Hoci sa manželstvo herca Jakuba Prachařa (37) a bývalej modelky Agáty Hanychovej (36) neskončilo nijako dramaticky a niekdajší partneri sa musia snažiť fungovať aj kvôli spoločnému dieťaťu, isté napätie medzi nimi však panuje aj naďalej. Ako sa zdá, Jakub nevynechá žiadnu príležitosť, aby si do svojej exmanželky rypol!


Plavovlasý Jakub, pochádzajúci zo slávneho hereckého klanu Prachařových, teraz aktuálne natáča nový kriminálny seriál Dvojka na zabitie. Práve jednou momentkou z natáčania si Jakub nenápadne, ale aj tak dosť výrazne urobil srandu zo svojej exmanželky Agáty Hanychovej. Zdieľal totiž na Instagrame selfie z karavánu: „Nie je to zlá partia. Dovolenka v karavane v šiestich je sen,“ napísal k podarenej momentke, na ktorej si šestica hercov užíva pohodičku a občerstvenie medzi zábermi počas natáčania.

Prachař v karavane na natáčaní, foto: instagram


Nebolo by na tom nič zlé, keby si ešte všetci stále nepamätali jeden z načatých, no bohužiaľ zatiaľ stále nedokončených projektov Agáty. Spoločne s jedným zo svojich partnerov, svalnatým stolárom Adamom Raiterem, totiž zakúpila za viac ako desať tisíc eur karavan. Ten sa chystali spoločnými silami opraviť a vyraziť na potulky krajinou. Z neho chceli pridávať na sociálne siete videá a malo ísť o niečo ako sonda do ich cestovateľského života. „Chceme s ním obchádzať Českú republiku a až to pôjde, tak i Európu,“ zverila sa Agáta v jednom svojom videu na Instagrame, keď mala ešte s Adamom spoločné sny.

Foto: profimedia instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jakub Prachař si rýpol do svojej exmanželky Agáty. Štipľavá poznámka na milenca!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti