eReport.sk
Brnislv Ondruš jasne dokumentuje, prečo Ivan Korčok novým slovenským prezidentom byť nemôže. Foto: tasr

VIDEO Ivan Korčok slovenským prezidentom byť nemôže, hovorí Braňo Ondruš a pridáva, prečo

Prezidentský kandidát opozície Ivan Korčok sa usiluje presvedčiť všetkých, že on je ľudový a nezávislý, on spojí rozhádanú slovenskú spoločnosť a bude sa vo svojej funkcii biť sa svoj národ, pre ktorý chce len to najlepšie. Na jeho smolu sa ale zatiaľ nielenže on sám ukazuje ako pravý opak týchto jeho slov, ale to aký v skutočnosti je, mu pripomínajú aj mnohí ľudia, ktorí s ním už mali čo-to do činenia

Nikdy neslúžil ľuďom

Ivan Korčok by veľmi chcel byť prezidentom. Až tak veľmi, že zaprie všetko čo doteraz robil, respektíve čo hlásal. Ukazuje sa ako pravý farizej, ktorý dokáže nielen v pravý čas hodiť na seba ten správny kabát, ale povedať a sľúbiť to, čo tí okolo neho chcú počuť. Že potom urobí pravý opak, nevadí, veď ako sa hovorí „účel svätí prostriedky“.

A práve takýto človek chce byť novým slovenským prezidentom. Marián Greksa zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom Branislav Ondruš, štátny tajomník ministra práce SR za Hlas-SD opisuje, aký v skutočnosti Ivan Korčok bol, a teda je vysoká pravdepodobnosť, že takým aj naďalej zostane.

Toto je skutočný obraz prezidentského kandidáta Ivana Korčoka: Netolerantný, sebastredný, povrchný a namyslený, o mnohých dôležitých spoločenských témach nemá ani šajnu.

Branislav Ondruš, štátny tajomník ministra práce SR za Hlas-SD

Ondruš hneď v úvode priznáva, že s Korčokom sa osobne pozná od roku 1996, veľa s ním zažil, dnes o ňom mainstreamové médiá vytvárajú falošný obraz. „Je férové na konkrétnych faktoch ukázať pravú tvár človeka, ktorý nikdy neslúžil ľuďom a chcel byť jedným z vrcholných predstaviteľov Smer-SD,“ hovorí ďalej Braňo Ondruš, ktorý v statuse prízvukuje, že Ivana Korčoka nemôže voliť práve preto, že ho pozná. „Viem ako pracuje, aké má názory a ako sa stavia k ostatným ľuďom. Prezidentom nesmie byť človek, ktorý netoleruje iné názory a postoje. Dokonca ani len nedrží slovo,“ konštatuje štátny tajomník rezortu práce.

Nemá vlastné názory

„Toto je skutočný obraz prezidentského kandidáta Ivana Korčoka: Netolerantný, sebastredný, povrchný a namyslený, o mnohých dôležitých spoločenských témach nemá ani šajnu,“ opisuje Ondruš „ľudového a nezávislého“ prezidentského kandidáta Korčoka.

„A teraz si na chvíľu prestavte, že tento človek bude vrchným veliteľom slovenských ozbrojených síl. Že bude na medzinárodnej úrovni za Slovensko robiť tie najdôležitejšie rozhodnutia,“ oslovuje Slovákov Ondruš a pripomína, že Ústava dáva prezidentovi neobmedzenú právomoc zastupovať Slovenskú republiku na vrcholných samitoch EÚ a NATO.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Neoliberálna prezidentka?
  2. Korčok prezliekačom kabátov
  3. BLAHA
  4. Nechcú za neho priznávať?

Doterajší prezidenti podľa neho rešpektovali, že na zasadaniach Rady Európskej únie zastupoval Slovensko premiér, ale Ivan Korčok si chce celkom vážne túto právomoc ponechať pre seba. „Ako asi bude hlasovať, ak sa bude rozhodovať o zachovaní práva veta pre členské štáty EÚ? Alebo o záväzku členských štátov prispieť do spoločnej dodávky zbraní na Ukrajinu?

Prípadne o návrhu Emanuela Macrona, aby sme tam spoločne vyslali vojakov? Ako asi bude hlasovať človek, ktorý nemá vlastný názor a jeho postoje mu formulujú iné ľudia zo zákulisia, o ktorých vôbec nič nevieme?“ kladie Braňo Ondruš závažné otázky.

Zdroj: YouTube.com

„Toto nie je falošná hrozba. Toto je celkom reálna možnosť, pretože to, čo sa nám teraz usiluje o sebe nahovoriť, je ľahko dokázateľná lož,“ prízvukuje Ondruš, podľa ktorého prezidentom nesmie byť človek, ktorý netoleruje iné názory a postoje. „Vlastné názory pritom Ivan Korčok nemá a o mnohých spoločenských témach nemá ani šajnu,“ konštatuje vo videu Braňo Ondruš.

Ostatne, čo si myslí o Ivanovi Korčokovi a ako sa v predvolebných diskusiách prezidentský kandidát opozície „vyfarbil“, si môžu Slováci pozrieť v zostrihu videa. Kto si video pozrie celé a trochu porozmýšľa, tomu je jasné, že Ivan Kočok novým slovenským prezidentom byť nemôže.

Zdroj: FB / Marián Greksa


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ivan Korčok slovenským prezidentom byť nemôže, hovorí Braňo Ondruš a pridáva, prečo

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie