eReport.sk
Iné referendum už bude demokratické
Premiér Eduard Heger (OĽANO). Zdroj: tasr

VIDEO Heger: Na referendum nejdem. Fico ním okradol ľudí o desať miliónov!

Iné referendum už bude demokratické. Tvrdí okrem iného, odvolaný predseda vlády Eduard Heger. Občanom sa prihovoril na sociálnej sieti. „Som zásadne proti tomu, aby referendum bolo nástrojom nekorektného politického zápasu a bolo zneužívané na osobné záujmy úzkej skupiny ľudí,“ uviedol. Čo iné sa dalo čakať, Heger spolu s ostatnými z vlády, sú predsa demokrati.

Demokrat inak konať nemôže

„Svojou účasťou by som dal relevanciu ľuďom, ktorí roky rozkrádali a ochudobňovali Slovensko, živili „našich ľudí“, ohrozovali životy občanov počas pandémie a teraz sa prikláňajú k extrémizmu. Ich ciele nie sú v záujme krajiny.

Pánom Ficovi a Pellegrinimu jednoducho nie je nutné aktívne asistovať pri túžbe k návratu k moci. Ich stranícka kampaň nás všetkých bude stáť približne 10 mil. €“

Nuž, možno by bolo vhodné sa spýtať Zuzany Čaputovej, prečo nevypísala jeho konanie súčasne s komunálnymi voľbami. Pretože mohla. Aj keď ona sa rada tvári, že nie. A tiež by sme sa mohli porozprávať o tom, koľko obyčajných Slovákov stálo v skutočnosti dva a pol roka vládnutia dua Matovič-Heger.

Len nedávno napríklad ich kolega z OĽANO, Roman Mikulec na priamo zakúpil akýsi vrtuľník. Za trinásť miliónov. Je nám ho totiž veľmi treba, sme vo vojne.

Obete vládnutia

A aby sme nehovorili len o peniazoch, pán odvolaný premiér sa doteraz nevyjadril k omnoho horšiemu faktu. Takmer mesiac je totiž von štúdia, ktorá preukazuje, že duo Matovič a Heger môžu spolu s inými, najmä exministrom zdravotníctva Marekom Krajčím za obrovský počet mŕtvych Slovákov.

Počas pandémie. Krajčí navyše klamal vo svojej štúdii o celoplošnom testovaní. Že vraj každý testovaný občan, dal vopred svoj písomný súhlas.

To však Eduarda Hegera netrápi. Je predsa demokrat. A tak ho trápi jeden z najvyšších demokratických nástrojov- referendum. Lebo Fico.

Iné referendum už bude demokratické

„Inštitút referenda rešpektujem a verím, že do budúcna ho budeme využívať zodpovedne pri veciach verejných, ktoré pomôžu Slovensku posunúť sa dopredu“ uzavrel Heger na sociálnej sieti.

Nuž, to či zmena Ústavy tak, aby občania, od ktorých v demokratickom štáte pochádza moc, mali v budúcnosti právo „svojich volených zástupcov“ odvolať, pokiaľ im nebudú doručovať to, čo majú, nie je vec verejná a ani by nepomohla Slovensku pohnúť sa dopredu, nech zváži čitateľ sám.

Zdroj: Fb E.Heger


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Heger: Na referendum nejdem. Fico ním okradol ľudí o desať miliónov!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti