eReport.sk
Ilona Csáková, foto: profimedia

Ilona Csáková mieri do politiky. Jej antiočkovací postoj oslovil nacionalistickú stranu!

Vyslúžila si kritiku od mnohých kolegov z umeleckej brandže. Smial sa jej aj prezident Miloš Zeman. Teraz svoj negatívny postoj k testovaniu aj očkovaniu ide zúročiť.

Speváčka Ilona Csáková (50) ide kandidovať za stranu Volný blok. Strana sa definuje ako subjekt, ktorý háji záujmy občanov, presadzuje boj proti korupcii a obmedzenie byrokracie. Program majú založený na euroskepticizme, odporu proti prijatiu eura a obmedzení prisťahovalcov. Do svojich radov teraz prijímajú posilu. Je ňou umelkyňa s maďarskými a rumunskými koreňmi.

Spoločne najviditeľnejšou tvárou strany Ľubomírom Voľným vystupovala v minulosti na protivládnych demonštráciách proti koronavírusovým opatrenia. Sama speváčka sa netají tým, že je proti povinnému očkovaniu na covid aj testovanie školákov, hoci podľa svojich slov nepopiera vážnosť koronavírusu: „Každý má právo na svoj názor, a to že nesúhlasím s nezmyselnými nariadeniami vlády ako kopa občanov tejto krajiny, je evidentne preto, že nás zámerne a systematicky likvidujú,” konštatovala v minulosti Csáková, ktorá je v otázke koronavírusových opatrenia aktívna na sociálnych sieťach, avšak mnohí kamaráti ju kritizujú. Nemilosrdne si do nej rypol aj Miloš Zeman. Natlakovaný prezident si nedával servítku pred ústa, čo vtedy spustilo statusovú vojnu. O tom, či bude Csáková jednotkou na kandidátke, strana ešte len rozhodne.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport