eReport.sk
las-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť do dvoch týždňov. Na snímke líder Hlasu Peter Pellegrini
las-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť do dvoch týždňov. Na snímke líder Hlasu Peter Pellegrini. Ilustračné foto: fb/pellegrini.peter

Hlas-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť do dvoch týždňov

Hlas-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť do dvoch týždňov. Mimoparlamentné strany Hlas-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť, a to približne do dvoch týždňov. Predpokladá to líder Hlasu-SD Peter Pellegrini. Avizoval, že jeho strana finalizuje základný dokument pre spojenie strán.

„Keď mnohí len rozprávajú o spájaní, my chceme ukázať, že sa to dá urobiť rozumne, dôstojne a elegantne, naozaj na báze odbornosti využiť potenciál ľudí, ktorých by bola škoda ponechať mimo,“ uviedol Pellegrini.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Ako spáva Matovič a Krajčí?
  2. NATO porušuje vlastné stanovy
  3. S odchodom Hegera sa problém nevyriešil!
  4. Frustrovaný Heger

Osobnosti s potenciálom

V Dobrej voľbe vidí viacero osobností s takýmto potenciálom. Ozrejmil, že na základe pripravovaného dokumentu by mali tí členovia Dobrej voľby, ktorí budú mať záujem, prejsť do Hlasu-SD a Dobrá voľba postupne zanikne.

Pred troma dňami však Pellegrini zdôraznil, že Hlas-SD s Dobrou voľbou koalíciu vytvárať nebude. A podľa neho ani jej členovia nedostanú miesto na kandidátke, aby sa strana „vyviezla“ do parlamentu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hlas-SD a Dobrá voľba by sa mohli spojiť do dvoch týždňov

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php