eReport.sk
Protestujúci v Berlíne. Zdroj: aa.com.tr

VIDEO Obrovský protest v Berlíne! Ľudia žiadajú politikov, aby zastavili šialené zbrojenie: My chceme mier!


Hľadajte diplomatické riešenie! Tisíce ľudí vyšli opäť protestovať do ulíc Berlína. Svojich i politikov kolektívneho západu vyzývali opäť k jedinému. Aby konečne prestali svoju pozornosť zameriavať na zbrane a zabíjanie. A miesto svojich záujmov, konali v záujme tých, ktorí vojnou na Ukrajine skutočne trpia. Politici to naozaj nie sú.. Kým o udalosti informovali viaceré zahraničné médiá, náš mainstream to akosi „prehliadol.“ Veď ostatne, každý kto chce mier je „platený Putinov agent,“ pričom mier je dnes už len sprosté slovo.. takže sa ani niet čomu čudovať.. My ako alternatíva „si naopak môžeme dovoliť vás o tejto akcii informovať.

Hľadajte diplomatické riešenie!

Tak ako vo februári tohto roku, Nemci vyšli hromadne do ulíc. Od svojich politikov očakávajú, že sa konečne spamätajú- A miesto slova „vojna,“ začnú konečne hovoriť o mieri. Nielenže už nie je ani tak veľmi z čoho dávať, celá Európa pociťuje dopad „ursuliných premyslených sankcií.“

Ktoré mali vojnu ukončiť už minulý rok, najmä však stále zomierajú nevinní ľudia. Na fronte, na oboch stranách. ďaleko od politikov. (Aj tých našich, ktorí hrdo bojujú do posledného Ukrajinca, kým popíjajú karamelové latté).

„Dnes helmy, zajtra tanky, čo bude potom? Naši synovia?,“ zaznelo v jednom z prejavov. Tento odkaz bol asi najsilnejší. Už v závere minulého roka sme vás informovali, že nemeckí umelci prespievali pacifistickú pieseň  z roku 1986. S výstižným názvom „Nie, mojich synov vám nedám.“

Na Západe nič nové

„Vojna na Ukrajine nám takmer denne pripomína, že obrana našej krajiny závisí od protivzdušnej obrany a dostatočného množstva munície. Obnovením produkcie munície pre systémy Gepard sa sústreďujeme na tieto dva dôležité aspekty,“ konštatoval nemecký minister obrany. Nie tak dávno.

Kiežby nám ta vojna začala denne pripomínať, že si konečne treba sadnúť za rokovacie stoly. A hľadať, miesto budovaní nových a nových továrni na výrobu zbraní, mier..

Zdroj: Hindustan Times, Pravda, youtube Reinhard Mey

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Obrovský protest v Berlíne! Ľudia žiadajú politikov, aby zastavili šialené zbrojenie: My chceme mier!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne