eReport.sk
Magda Vášáryová
Magda Vášáryová, foto: tasr

Bývala herečka Vášáryová sa opäť raz neudržala: Na propagandistickej debate kritizovala Fica a Slovensko

Herečka Magda Vášáryová sa opäť raz nezdržala. Divákom na diskusii Denníka SME vysvetlila, čo si myslí o Robertovi Ficovi. Podľa nej je premiér jedna veľká nula. A Slovensko sa za posledné tri dni podľa herečky doslova vytratilo, zmizlo.

Denník SME organizoval opäť jednu zo svojich propagandistických debát. Témou boli tentokrát prezidentské voľby. Hosťami verejnej diskusie boli Emília Vášáryová a Mikuláš Dzurinda. Moderovala Zuzana Kovačič Hanzelová.

Diskusia Denníka SME. Zdroj: YouTube

Herečka Magda Vášáryová sa opäť raz nezdržala

Po internete koluje kúsok z diskusie. Emília Vášáryová sa v ňom vyjadruje o premiérovi Slovenska. O Ficovi hovorí, že by nám ho istým spôsobom malo byť ľúto. Pokračuje tým, že voľakedy robil asistenta pri Európskom súde. Herečka informuje, že následne bol pro-európskym politikom.

Emília Vášáryová v diskusii denníka SME. Zdroj: TAJM, Telegram

Následne sa dostáva k tomu, ako vidí premiéra teraz. „A teraz mu už ostalo len zabojovať o kotlebovských voličov a hrať sa na nacionalistu. No, nejde mu to,“ povedala herečka. A pokračuje: „A to je veľká tragédia, lebo on mohol byť dnes európskym politikom sociálnej demokracie. Ale je z neho nula. Lebo on je nula!“ hovorí sugestívne Vášáryová.

Podľa nej sa za tri mesiace Slovensko vytratilo a prestalo mať akúkoľvek váhu. Situáciu Slovenska nakoniec ešte prirovnala k životu na dedine, keď dievča stratilo dôveru, poctivosť. „Tak veľmi ťažko sa k tomu vrátite späť,“ doplnila.

Herečka uznanlivo ale vo videu povedala, že R. Fico je veľký politický talent.  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bývala herečka Vášáryová sa opäť raz neudržala: Na propagandistickej debate kritizovala Fica a Slovensko

Odoberať
Upozorniť na
136 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre