eReport.sk
Hana Gregorová, foto: profimedia

Herečka Hana Gregorová pri mladom milencovi expresne chudne a len žiari!

Vdova po Radkovi Brzobohatom s mladým zajačikom Ondřejom Koptíkom prežila už niekoľko škandálov. Teraz je dvojica opäť zaľúbená. Ukázali sa na českej premiére filmu Karel.

V našich končinách je ešte stále pomerne raritné, keď má žena oveľa mladšieho partnera. Preto vzťah Hany Gregorovej (68) s o 32 rokov mladším partnerom vzbudil svojho času veľký záujem. „Aj keď je o 30, ani vlastne neviem o koľko rokov presne mladší, mám sa zabiť? Funguje to, je to fajn, je to príjemné. Nie som odkázaná na to, aby ma niekto živil. Ale keď budem na vozíku, dovolím mu, aby ma vozil,” vyjadrila sa pred rokom Gregorová. Na verejnosti sa dlho s Koptíkom neukazovali, zrejme aj preto, že korona stopla spoločenský život a prominentné akcie. Dlho očakávanú premiéru filmu Karel, o živote slávika Karla Gotta, si nenechala ujsť. Odprevadil ju jej partner Ondřej Koptík (36). Ešte nedávno to pritom vyzeralo, že herečka urobila za týmto vzťahom hrubú čiaru. Teraz však po boku mladšieho partnera rozdáva úsmevy a nešlo si nevšimnúť, že výrazne schudla.

Hana Gregorová a Ondřej Koptík. – Foto: profimedia

Už skôr sa jej podarilo zhodiť pár kíl, ale teraz je zmena oveľa radikálnejšia. Fanúšikovia na sociálnych sieťach dúfajú, že Hanka schudla zo svojej vôle a nie kvôli nejakej chorobe. Na druhú stranu na premiére filmu rozdávala úsmevy na všetky strany. Láska medzi Koptíkom a o 32 rokov staršou partnerkou evidentne len kvitne a odlúčenie im pomohlo.

Bolo to aj drsné

Po Koptíkových mnohopočetných lapsusoch a jeho problémoch s drogami sa prvýkrát ich vzťah rozpadol v roku 2017. A bol to poriadne pikantný rozchod. Odvrhnutý mladý milenec Ondřej jej po rozchode začal robiť peklo zo života. Zverejňoval oplzlé básne, opisoval ich sex a verejne znázorňoval aj to, ako to mala v posteli rada. Písal oplzlé básničky a bez problémov ju nazval „špiňďúrou“. Herečka to postupne prestala zvládať a skončila s kolapsom v nemocnici. Ako je dnes vidieť, dráma prehrmela a Gregorová mladému nápadníkovi odpustila.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herečka Hana Gregorová pri mladom milencovi expresne chudne a len žiari!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport