eReport.sk
Barbora Švidraňová. foto: profimedia

Zaočkovaná herečka Švidraňová sa nakazila covidom: Vôbec to nie sú až také ľahké priebehy!

Umelkyňa šokovala aktuálnou správou. Pred niekoľkými dňami dostala covid-19! Tvrdí, že , keby nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by možno nemala oslabenú imunitu.Covidko chodí aj k očkovaným, takže sa opatrujte všetci,” komentovala vlastnú situáciu Barbora Švidraňová.

„Heeej, presne vyzerám tak ako sa cítim. Teda, dnes už je oveľa lepšie, toto je fotečka z pred troch dní, ale bol to záhul,” začala záhadne Švidraňová. Že nejde o bežnú chrípku sa fanúšikovia dozvedeli o pár riadkov ďalej.

„Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz. Že máme tu pandémiu, tak hrozne teraz do seba budeme rýchlo pchať lieky a iné šmakocinky. Treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,” dodala umelkyňa s tým, keby nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by možno nemala oslabenú imunitu.

Pripisuje časť narušenej imunity i životnému štýlu. Mala málo spánku, pracovala na maximum, mala zlú stravu.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport