eReport.sk
Michal Kubovčík a Zuzana Kubovčíková Šebová, foto: TV JOJ

Herec Michal Kubovčík si v televízii diktuje podmienky. Ustúpili mu?

Rozhodol sa “dávkovať”. Pred zárobkami uprednostnil rodinu. Aktuálne hviezdi v seriáli Pumpa, v ktorej ho diváci uvidia už oveľa menej.

Hlavné hviezdy programu, ktorý sa venuje politickej satire, sú herci Michal Kubovčík (40) a Dano Heriban (40). Objavujú sa v každom diele. Teraz však príde k zmene. Jeden z dvojice sa z obrazovky stiahne. Kubovčíkova manželka, herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (38), bude čoskoro rodiť a umelec sa rozhodol obmedziť pracovné povinnosti. Bude jej pomáhať s dieťaťom. Vo verejnoprávnej televízii preto požiada,l aby jeho postavu obmedzili. Televízia v Mlynskej doline dala jeho rozhodnutiu zelenú. „Herec Michal Kubovčík by v tomto období rád trávil viac času s rodinou, do ktorej onedlho príde očakávané bábätko. Tvorcovia seriálu Pumpa sa rozhodli vyjsť mu v ústrety a v súlade s dlhodobým plánom predstaviť divákom nové charaktery prostredníctvom ďalších postáv, ktoré doplnia stabilnú hereckú zostavu. Diváci sa tak už túto sobotu môžu tešiť na obľúbeného komika Juraja Šoka Tabačeka v role pumpára. Michal však ostane naďalej súčasťou divácky obľúbenej Pumpy a s Danom Heribanom budú tvoriť tandem aj v ďalších pripravovaných epizódach,” znie stanovisko RTVS.

Kolíková šokovala

Pumpa, ktorá beží na obrazovke verejnoprávnej RTVS, je komediálny seriál, ktorý reaguje na aktuálne udalosti. Do povedomia tých, ktorí tento projekt nesledovali, sa dostal kauzou s ministerkou Kolíkovou. Po smrti generála Milana Lučanského, ktorý sa obesil v cele pred tým, ako mal ísť na večeru, padlo kontroverzné vyjadrenie ministerky. Tá bola v jednom z dielov ako hosť. Medzi hercami a ministerkou zaznel tento dialóg: ,,Prvýkrát išlo o nehodu, v druhom prípade to už bola samovražda,” povedala Kolíková v seriáli k smrti Lučanského. Keď však odchádzala, herec Tibor Vokoun mal na ňu ešte krátku otázku: ,,Pani ministerka, mňa len strašne se*ie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu!“ Na to ministerka spravodlivosti reagovala vetou, ktorá niekoľko dní vírila mediálne vody: „No Kuciak ani Palach to nebol,“ reagovala. ,,Toto som potreboval počuť,“ odpovedal jej. Aj napriek tomuto škandálu sa teší Pumpa dobrej sledovanosti. Avšak diváci si budú musieť po novom zvyknúť na veľkú zmenu.

Na kamerách to tajili

Radostnú novinu o druhom prírastku manželia dlho tajili. Vedela o nej iba najbližšia rodina. Keď už nebolo iného východiska, priznali farbu. K synovi Rudkovi (2) onedlho pribudne súrodenec. „Veľmi sa tešíme, že čakáme ďalšie bábätko a že bude mať náš Rudko súrodenca,“ povedali manželia, keď novina prepukla. Dvojica spolu účinkuje v seriáli Horná Dolná. Počas natáčania humoristického seriálu absolvovala herečka aj prvé tehotenstvo. Vtedy jej do poslednej chvíle maskovali rastúce bruško šatami. Inokedy ju snímali len od pása hore. Zuzana Kubovčík Šebová sedela aj v porote Inkognita. S oboma projektmi skončila koncom minulého roka a už sa pripravuje na príchod druhého potomka.

Zdroj: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Herec Michal Kubovčík si v televízii diktuje podmienky. Ustúpili mu?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php