eReport.sk

EXKLUZÍVNE FOTO Zuzana Šebová má dôvod na radosť. Je tehotná!

Už nemôže byť šťastnejšia. Tridsaťosemročná herečka Zuzana Kubovčíková Šebová čaká svoje druhé dieťa. Jej trojročný syn Rudko bude mať už čoskoro súrodenca.

Zuzana je v radostnom očakávaní. Na fotografiách nášho fotoreportéra rastúce bruško už neschová. Herečka má aj niekoľko kilogramov navyše, ktoré hovoria o jej aktuálnom tehotenstve. Stretli sme ju na ulici s nákupnou taškou v ruke. Zuzana bola neformálne oblečená, mala na sebe sivú teplákovú súpravu. Počas prechádzky neustále telefonovala.

EXKLUZÍVNE FOTO tehotnej Zuzany Šebovej

Už o pár mesiacov by sa mala stať po druhýkrát mamou. Jej radosť je o to väčšia, že jej syn Rudko bude mať už čoskoro súrodenca. Herečka tajila aj prvé tehotenstvo, v jeho polovici sa stihla narýchlo vydať za kolegu Michala Kubovčíka. O tom, že majú syna, dali vedieť až štyri dni po pôrode. O tri mesiace neskôr už čerstvá mamička nakrúcala Kredenc aj Hornú Dolnú. Šebová na naše telefonáty nereagovala.

Zuzana Šebová počas prvého tehotenstva

Zuzana sa stane mamičkou dva roky pred štyridsiatkou. Jej manžel Michal Kubovčík je známy tým, že súkromie jeho rodiny je pre neho posvätné. Dvojica preto túto informáciu dlho tajila a o radostnú novinku sa nechceli podeliť. Hviezda relácie Inkognito patrí medzi najvychytenejšie slovenské herečky. Darí sa však aj jej manželovi Michalovi, ktorý je aktuálne účinkujúcou hviezdou v novom sitcome Pumpa.

Ich prvé stretnutie však bolo bizarné. Bolo to pred dlhými 13 rokmi, keď na obrazovkách modro-žltej televízie ešte hviezdil rodinný seriál Ordinácia v ružovej záhrade. Práve tam si obaja zahrali menšie postavy. Pamätám si to úplne presne. Bolo to nakrúcanie seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, kde som hral záchranára a ona rodila dieťa Mirovi Nogovi,“ prezradil Kubovčík, ktorý v scéne kontroloval čerstvú mamičku Šebovú. Jeho prvé pohľady tak, pochopiteľne, mierili rovno medzi jej nohy. „To bolo moje prvé stretnutie so Zuzkou,“ opísal ich zoznámenie Michal.

Dvojica sa vzala v roku 2017 po niekoľkých rokoch vzťahu a patria medzi najsympatickejšie páry v šoubiznise, fanúšikovia oceňujú najmä ich humor. Rodinke držíme palce.

Na fotografii s manželom Michalom a celebritnými priateľmi

foto: Vlado Benko Jr., profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity