eReport.sk
Správni protestanti sa cenia
Nový predseda strany Demokrati Jaroslav Naď je z toho, čo dosiahol v Bruseli expremiér Eduard Heger doslova nadšený. Foto: facebook

Taraba: Hegerov debilizmus má hodnotu 900 miliónov eur a Naď klame!


Hegerov debilizmus. Podľa opozičného poslanca NR SR Tomáša Taraba vláda stíhačky na Ukrajinu nepredá, ale daruje. Vyplýva to údajne z informácií, ktoré médiá uverejňovali ešte pred schválením poslania Migov na Ukrajinu. V mediálnych správach sa totižto práve prebiehajúci akt odvolanej a len dočasne poverenej vlády nazýva kompenzáciou. A to znamená všeličo, ale predaj nie.

Nikto nevie, koľko peňazí vlastne Slovensko dostane

„Presne to objasňuje o čo ide. My stíhačky nepredávame, ale darujeme. To, či dostaneme nejakú kompenzáciu vo výške 900 miliónov sú tvrdenia Naďa a Hegera, ktoré sa však popierajú už tým, že migy nepredávame, ale darujeme,“ uviedol Taraba vo svojom stanovisku na sociálnej sieti.

Foto: Fb/tomastaraba

Klamár a nezodpovedný?

V súvislosti s darčekmi, ktoré smerujú na Ukrajinu, sa často cituje neúprimnosť vládnych predstaviteľov v ich vyhláseniach. Minister obrany Jaroslav Naď sa napríklad dušoval, že zvesti o tom, že obranný systém S-300 putuje na Ukrajinu, sú hoaxom. Ako už vieme, „hoax“ sa o pár dní na to stal pravdou. Tentokrát Naď tvrdil, že o Migoch rozhodne parlament. Nestalo sa.

„Ak niekto verí Naďovi, ktorý zatiaľ klamal v podstate vo všetkom a Hegerovi, ktorý sám tvrdí, že zmluvy, ktoré podpisuje nečíta, tak bude to najskôr iba to darovanie,“ uzavrel k téme Taraba.

Občania by stíhačky neposlali

Vláda na základe analýz nekoná len mimo svojho mandátu, no dokonca aj proti väčšinovej vôli demokratickej spoločnosti. Taraba upozorňuje, že až dve tretiny občanov by Migy na Ukrajinu neposlali. „Migy nechcú poslať na Ukrajinu dve tretiny občanov. Jediný kto za to kope je Heger a Kollár. Porušuju pri tom zákony, ústavu a rozkladajú demokraciu,“ píše v ďalšom statuse Taraba.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predstavitelia strany HLAS-SD
  2. Hegerove vízie
  3. Fico o Hegerovom darčeku Ukrajine
  4. Slovenský MiG na archívnej snímke.

„Aj debilizmus má svoju cenu a ten Hegerov má hodnotu 900 miliónov v podobe prísľubu, že niekedy niečo bude. Hegerovi dnes renomovaný slovenský komentátor Dag Daniš krásne odkázal, že to čo vystrája pri migoch aj s jeho lokajmi, je dláždenie si cesty do kriminálu,“ dodal.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Hegerov debilizmus má hodnotu 900 miliónov eur a Naď klame!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: