eReport.sk
Hana Zagorová, foto: profimedia

Hana Zagorová po covide: Objavil sa ďalší zdravotný problém!

Hana Zagorová (74) prekonala koronavírus a pre problémy po chorobe musela zrušiť koncerty. Teraz naviac speváčku zrazili na kolená ďalšie zdravotné problémy!

„Hovorí sa, že pán Boh, alebo univerzum naloží človeku len toľko, koľko unesie. Ja teda neviem ako to so mnou myslia. Naozaj sa mi zdá, že mi nakladajú celkom dosť. Som z toho nešťastná, z tých nervov mám problémy s chrbticou,“ zverila sa Hana Zagorová.

Viac sa dozviete:

  1. Česká speváčka Hana Zagorová počas koncertu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách 26. marca 2017.

Veľké šťastie mala speváčka, že v tej chvíli stál pri nej manžel Štefan Margita (65), ktorý ju pri páde zachytil. „Hanka chcela podviazať paradajky na našom balkóne. V jednej chvíli zakričala a zlyhala jej chrbtica. Keby som tam nestál, tak spadne a neviem ako by to dopadlo,“ povedal jej manžel.

„Štefan je svätý muž. Stará sa o mňa naozaj senzačne. Sama priznávam, že byť na jeho mieste, párkrát buchnem dverami. Má úžasnú trpezlivosť,“ chválila manžela Zagorová. Teraz sa nemôže dočkať, keď sa dá konečne do poriadku. Už sa nevie dočkať svojho vystúpenia v Lucerne.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hana Zagorová po covide: Objavil sa ďalší zdravotný problém!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti