eReport.sk
Hana Gregorová, foto: profimedia

Hana Gregorová prekvapuje: Brzobohatý so mnou hovorí zo záhrobia!

Hana Gregorová (69) sa netají tým, že jej manžel Radek Brzobohatý (†79) stále chýba. Dokonca má na neho zvláštne spomienky.

Je to už deväť rokov, čo Radek Brzobohatý odišiel do hereckého neba. A zabudnúť sa, podľa jeho manželky Hany Gregorovej, na neho rozhodne nedá. „Môj muž mi stále chýba. Je to život, nie som jediná, komu sa to stalo. Mám ho stále pod kožou, ale žiť sa musí ďalej. Najviac mi chýba, keď zaspávam. Boli sme zvyknutí spať spolu. Viem, že je niečo medzi nebom a zemou, veľmi na to verím,“ rozrozprávala sa Hana Gregorová o svojom manželovi.

Viac sa dozviete:

  1. Hana Gregorová
  2. Hana Gregorová

Zažila však aj niečo nezvyčajné. „Keď zomrel, stále som pozerala, či sa nehýbe záclona, alebo sa nehýbe sviečka. No nič sa nestalo. Raz v noci som sa však zobudila s tým, že ma Radek drží v náručí. To nebol duch, bola som úplne zovretá. Potom som otvorila oči a zistila som, že tam už nie je. Ale to objatie bolo veľmi silné“ povedala slovenská herečka, ktorá aktuálne žije s mladým milencom v maďarskej Rajke. Radka má však stále hlboko vo svojom srdci.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport