eReport.sk
Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom
Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba: Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom Progresívneho Slovenska a nitky vedú k Lipšicovi!

Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom! „Takto vyzerá v priamom prenose totálne fiasko a neskutočná hanba. Aláč pustený, Pčolinský pustený, vyšetrovatelia pustení. Toto je Hamranova polícia. Toto sú ľudia ktorí pre to, aby si kryli svoje vlastné zadky, neváhali hazardovať s medzinárodnou povesťou Slovenska,“ hovorí vo svojom najnovšom videu poslanec Tomáš Taraba.

Neváhali vyfabrikovať trestné stíhania

„Neváhali vyfabrikovať trestné stíhania najvyšších predstaviteľov bezpečnostných orgánov pretože vedia, že sú nahratí a to doslovne,“ informuje známy poslanec. Podľa neho, odposluchy na ktorých sú nahratí čurillovci, vznikali niekoľko mesiacov a na verejnosti je maximálne 5 či 10% z toho, čo existuje. Dôvodom akcií Š. Hamrana posledných dní podľa Tarabu je, že sa nevedia sa dostať k týmto nahrávkam. Poslanec pripomína, že sú to práve títo ľudia, ktorí doteraz kritizovali používanie 363-ky generálnou prokuratúrou a žiadali, aby sa všetky veci na ktorých robili, dostali až pred súd. Keď však ide o nich, urobia všetko pre to, aby sa ich kauzy na súd nedostali. Všetko sa deje v čase, kedy sa ich kauzy manipulácií trestných konaní mali do 2 týždňov dostať na súd.

„Zabudli ste označiť hlavu skupinky, Lipšica“

Preto sa rozhodli, že vytvoria príbeh nejakej organizovanej zločineckej skupine. Tam sú všetci, ktorí sa kedy na nich krivo pozreli,“ vysvetľuje kandidát na kandidátke SNS a dodáva, že závadové osoby pre nich ukazovali prstom na rôzne osoby ako na zločincov. Všetko na ich objednávku.

Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom

Dátumy však v mnohých prípadoch nesedia Taraba upozorňuje, že napríklad Vladimír Pčolinský mal podľa nich založiť zločineckú skupinu keď bol vo väzbe. Ďalej tvrdia, že prvé náznaky zločineckej skupiny o ktorej existencii hovoria, mali vzniknúť v roku 2016. Tá sa mala začať prejavovať v roku 2020.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. HLAS je pripravený.
  2. Blamáž Hamranovej polície sa zväčšuje
  3. Účelové zadržanie Aláča

„Kto sa v roku 2016 s Pčolinskými najviac stretával?“ pýta sa Taraba. „Nebol to náhodou Daniel Lipšic? Takže zrejme ste v tejto skupinke, čurillovci, zabudli dať tú pravú hlavu,“ uzavrel. Je to neskutočné fiasko Progresívneho Slovenska. Odvolajte Hamrana skôr, než destabilizuje posledné zvyšky štátu,“ odkázal na záver Tomáš Taraba.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba: Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom Progresívneho Slovenska a nitky vedú k Lipšicovi!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre