eReport.sk
Prezident za všetky drobné
prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran, foto:tasr

Hamran je bez práce! Od nového ministra vnútra dostal padáka

AKTUALIZOVANÉ Hamran je bez práce! Novopečený minister vnútra Matúš Šutaj Eštok odvolal z funkcie policajného prezidenta Štefana Hamrana. Minister to potvrdil pre portál SME.

Hamran je bez práce

Nový minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) sa naplno pustil do rezortnej práce. Po prebratí rezortu a „odslúženia“ prvého vládneho zasadnutie, až po odvolanie šéfa Policajného zboru.

Bolo to len teatrálne divadlo?

To o čom, hovoril, že odíde sám skôr než, nastúpi nová vláda, bolo naozaj podľa všetkého len teatrálne divadlo, pretože nový minister vnútra Hamrana k dnešnému dňu z funkcie vykopol.

Pellegrini s Ficom sa na konci Hamrana jasne zhodli

Na konci, teraz už bývalého policajného prezidenta Štefana Hamrana sa tesne po voľbách jasne zhodli i Peter Pellegrini a Robert Fico. Hovorili o nutnosti sa „zbaviť“ politických prisluhovačov Igora Matoviča.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) na videosnímke.
  2. Zákon očisty
  3. Nie je rozuzlenie ako rozuzlenie
  4. Právo a poriadok
  5. Šutaj Eštok si podal ruku s Hamranom!

„Pán Hamran vo svojej funkcii určite čoskoro skončí. To, že hovorí o tom, ako odíde z funkcie, považujem za absurdné a teatrálne divadlo z jeho strany. Pretože, nechce byť vyhodený!“ Povedal po rokovaní s prezidentkou pred pár týždňami Peter Pellegrini.

Kto ho nahradí?

Kto nahradí Štefana Hamrana vo funkcii zatiaľ nie je bezprostredne známe. Meno nového policajného prezidenta sa však určite čoskoro všetci dozvieme.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamran je bez práce! Od nového ministra vnútra dostal padáka

Odoberať
Upozorniť na
26 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre