eReport.sk
Igor Matovič na túre. Zdroj: fb/igor.matovic.7

Hádky v koalícii dajú zabrať. Matovič potreboval vypnúť: „Otáčajú sa mi kolená opačne!“

Nie je to len tak vládnuť na Slovensku. Najmä ak sa každú chvíľu koaliční partneri kvôli niečomu pohádajú. Svoje by o tom vedeli iste rozprávať aj dvaja ministri, ktorí si tento víkend museli dobiť baterky. Financmajster Igor Matovič vyrazil na turistiku, v pláne to mala aj ministerka pre digitalizáciu Veronika Remišová, nakoniec z toho zišlo.

„Dnes sme sa boli s Pavlínkou pokochať Roháčskymi plesami,“ pochválil sa v nedeľu večer na sociálnej sieti expremiér Matovič. „Síce sa mi kolená opačne otáčajú, ale stálo to za to,“ dodal minister financií, ktorý evidentne potreboval zrelaxovať. Nielenže sa dookola riešia koaličné spory, ale pred pár dňami anonym nahlásil v dome, kde žije, bombu. „Super, že ste boli spolu a hlavne, že si aktívne relaxoval. Musíš byť vo forme a zdravý,“ poúčal Matoviča jeho poslanec Peter Vons.

Svoje by o tom mohla rozprávať vicepremiérka Veronika Remišová, ktorú dorazili nielen problémy v strane Za ľudí či v koalícii, ale aj choroba. „Tento víkend ma celkom zmohla choroba, žiadne túry neboli, len vysedávanie na slnku. Aj to má s najbližšími svoje čaro,“ zauvažovala ministerka pre digitalizáciu.

Čítajte viac:

  1. Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Zuzana Čaputová počas videopríhovoru.
  3. Peter Pčolinský (Sme rodina)

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti