eReport.sk
Tereza Mašková, foto: profimedia

SuperStar sa vracia na obrazovky. Takto bude vyzerať nekompromisná porota

Obľúbená spevácka show sa vracia na obrazovky. Televízia Markíza spolu s českou Novou na jeseň chystá ďalšiu sériu SuperStar. Castingy sú už v plnom prúde a speváci sa už tešia, ako zapôsobia na porotu. Tá ostane v rovnakej zostave ako v minulom ročníku.

„Za porotcovský stôl zasadne v roku 2021 moderáor Leoš Mareš, speváčka Monika Bagárová, herečka Patrície Pagáčová, stálica Pavol Habera a hudobník Marián Čekovský. Máte sa na čo tešiť!“ oznámila televízia Nova na svojom webe.

Minulý ročník vlani na jar bol tak úspešný, že televízia oznámila ďalšiu sériu hneď po jeho ukončení. Túto sériu sledovalo takmer tridsať percent divákov vo vekovej skupine 15 až 54 rokov, do hlasovania sa zapojilo 700-tisíc divákov. Víťazkou sa stala Barbora Piešová.

Barbora Piešová
Barbora Piešová, foto: profimedia

Do vysielania však vtedy zasiahla pandémia koronavírusu, Kvôli epidemickej situácii vtedy obe televízie odvysielali iba dva živé finálové prenosy, kde naviac neboli prítomní žiadni diváci. Súťažiaci aj členovia poroty museli vtedy podstupovať testovanie na covid-19, nechýbali súška, rukavice, štíty a ďalšie zdravotnícke pomôcky pre celý štáb.
Iba súťažiaci, porota a kapela potom boli v priebehu vysielania bez rúšok. Finalisti boli ubytovaní v hoteli s obmedzeným režimom, aby sa minimalizoval ich kontakt s verejnosťou.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport