eReport.sk
Bronislava Gregušová s Mariom Cimarrom
Bronislava Gregušová s Mariom Cimarrom, FOTO: Instagram/Bronislava Gregušová

Gregušová prezradila sladké tajomstvo. Dieťa s hviezdou telenoviel

Modelka Bronislava Gregušová prezradila radostnú správu. Pod srdcom nosí dieťatko, ktoré čaká s hviezdou latinskoamerických telenoviel.

Pred troma rokmi sa potvrdili klebety o tom, že Slovenka Bronislava Gregušová očarila kubánskeho herca Maria Cimarra, ktorý sa u nás preslávil vďaka telenovele Skrytá vášeň. Kučeravý sympaťák ani na chvíľku nestrácal čas a svoju o 20 rokov mladšiu lásku si nasťahoval k sebe do Južnej Ameriky.

Necelý rok od začiatku randenia sa pár zasnúbil a odvtedy ich fanúšikovia netrpezlivo očakávajú správu o ich svadbe. Známy pár im však prezradil iné prekvapenie. Gregušová včera na sociálnych sieťach potvrdila, že čaká svoje prvé dieťatko.

Bábätku už vybrali meno

„Brando alebo Briana, už teraz ste milovaní z celých našich sŕdc, tiel a duší. Budeme sa o teba starať ako o zázrak, ktorým si,“ Bronislava napísala na Instagram. Ku niekoľkým spoločným fotografiám s Cimarrom pridala aj prvé video z ultrazvuku.

Viac sa dozviete:

Šťastným rodičom poslali gratulácie najprv členovia ich rodín. Veľkú radosť mala hlavne sestra Bronislavy Gregušovej. „Moja krásna sestra bude maminka. Tešíme sa na teba, kinderko naše,“ poslala jej srdečnú gratuláciu. Bližšie informácie o termíne pôrodu zatiaľ známy pár neprezradil.

FOTO: Gregušová zverejnila prvé zábery bábätka

Bronislava Gregušová čaká dieťa s Mariom Cimarrom, FOTO: Instagram/Bronislava Gregušová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Gregušová prezradila sladké tajomstvo. Dieťa s hviezdou telenoviel

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php