eReport.sk
Dodržiavali zákon?
Na videosnímke zľava ex ministri obrany SR a Ukrajiny Jaroslav Naď a Olexij Reznikov. Zdroj: fb/jaronadpublic

Generál Viktorín: Vážený pán minister vojny Naď, prestaňte už klamať! Ohrozujete Slovensko!


Člen hnutia Republika, Generál Jozef Viktorín sa prihovára „ministrovi vojny“ Naďovi: „Prestaňte už klamať!“ odkazuje mu a dodáva: „Ohrozujete Slovensko!“ Vyjadril sa tak nielen v súvislosti s našou protivzdušnou obranou ale i fabrikou v Michalovciach, kde budeme opravovať nemecké zbrane a vojenskú techniku, pre Ukrajinu. Podľa už tradičného hesla: „Zbraňami k mieru!“

Mohlo by vás zaujímať

  1. Komplikácia s dodávkou stíhačiek
  2. Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO).
  3. Naď spomína na zosnulého veterána Bočeka

„Tak nemecká výzbroj pre Ukrajinu je už v Michalovciach, kde budú prebiehať jej opravy. Ministerstvo obrany SR tvrdí, že nám nič nehrozí a že rovnaký modus operandi funguje na Litve.

Takže páni, doštudujte si kedy je ohrozená bezpečnosť a kedy to prispieva obrannému priemyslu. Pomôžem Vám. Sú dve roviny posudzovania: vojnový konflikt a mierová doba. Aj toto vyjadrenie MO SR svedčí o absolútnej vojenskej negramotnosti. Či chcem alebo nechcem, tá negramotnosť sa plne dotýka ministra Naďa,“ píše člen hnutia Republika.

Ohrozenie kvôli Ukrajine?

Generál Viktorín si tiež kladie otázku, prečo sa vojenská technika neopravuje v samotnom Nemecku. Že by Nemci nemali odborníkov? Dodáva, že nie je pravda, že nám vďaka tomuto skvelému nápadu, nič nehrozí.(Ako to rád prezentuje minister vojny)

„V prípade eskalácie napätia bude SR nielen administratívne, ale aj reálne nepriateľskou krajinou, a to nie je dobrá sprava pre občanov.“

Generál Jozef Viktorín, Republika

Generál Viktorín preto odkazuje „ministrovi vojny“ Naďovi: „Prestaňte klamať!“

„To, že je náš vzdušný priestor chránený, ako tvrdí MO SR, je len hra so slovami a ako tá ochrana funguje sme videli pri dopade ukrajinskej rakety na poľské územie. Preto prázdne slová nedôveryhodných vládnych politikov sú presvedčivé ako vláda sama. Už konečne netrepte a nezavádzajte pán minister a nenavádzajte na to ani Vašich kolegov. Je to minimálne nemorálne,“ uzatvára Generál Viktorín.

Zdroj: Fb. Generál J. Viktorín

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Viktorín: Vážený pán minister vojny Naď, prestaňte už klamať! Ohrozujete Slovensko!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne