eReport.sk
Ivan Ševčík na Facebooku informuje.
Ivan Ševčík, generál vo výslužbe a poslanec Národnej rady SR. Foto: eReport

Generál Ševčík natvrdo: Prezidentka, slniečka, progresívci a umelci podporujú banderovsky režim v Kyjeve


Prezidentka Zuzana Čaputová sa v rámci svojho rozlúčkového turné vybrala aj na Ukrajinu, kde ďakovala tamojším ľuďom za to, že sa nevzdávajú a statočne bojujú proti ruskému agresorovi. Ten by vraj, podľa slov ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, a nielen jeho, po svojom víťazstve u nášho východného suseda zaútočil aj na nás.

Krvi chtiví občania vyzbierali viac ako 4 milióny eur

Zuzana Čaputová dostala dokonca na Ukrajine od prezidenta Volodymyra Zelenského najvyššie ukrajinské vyznamenanie Rad Jaroslava Múdreho 1. stupňa. Ona mu, na oplátku, zase udelila slovenské štátne vyznamenanie Rad Bieleho dvojkríža 1. triedy. Nad prezidentkinou cestou na Ukrajinu sa v statuse zamyslel generál vo výslužbe Ivan Ševčík (SNS) poslanec Národnej rady SR a člen Osobitného kontrolného výboru NR SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva aj Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Volodymyr Zelenskyj
  2. Do Globsecu idú obrovské peniaze

„Priatelia, so zdesením sledujem cestu našej, našťastie končiacej prezidentky v Kyjeve, kde vyobjímala a vyoblizovala malého zeleného mužička s chrapľavým hlasom. Ten hlas do sexi chlapa mu stopro vybrúsil biely prášok. A múka to určite nie je,“ začal poriadne „zostra“ Ševčík, ktorý vzápätí sarkasticky dodáva: „Určite mu s radosťou v hlase oznámila, že vojny a krvi chtiví občania vyzbierali viac ako 4 milióny éčiek na nákup delostreleckej munície, ktorá vyzabíja ďalšie ľudské životy. Potom si v Kyjeve v kaviarni na ulicu Banderu, alebo Sucheviča dajú presko, bez mlieka a cukru, lebo pani Zuzana je v rysovačke.“

Podobnosť s nacistickým Nemeckom je len náhodná?

Generál vo výslužbe vzápätí prelaďuje na oveľa smutnejšiu, a najmä černejšiu časť našej slovensko-ukrajinskej histórie. „Dňa 23. 06. 1947 v obci Blatnica banderovskí vrahovia zavraždili dvoch príslušníkov Verejnej bezpečnosti (žandárov) a matku s  dcérou. Dva roky po vojne, kedy sa ľudia snažili zabudnúť na hrôzy vojny a z vojnových  trosiek budovali nový štát,“ pripomína Ševčík aj Zuzane Čaputovej historickú „škvrnu“ ukrajinských fašistických kolaborantov. Kým u nás sa o hlinkovcoch hovorí v tom najhoršom, o ukrajinských banderovcoch, ktorí robili ešte horšie zverstvá, nepočujeme nič. 

Zdroj: Telegram / Generál Ivan Ševčík

„Dňa 23. 6. 2024 o 14.00 hod., v nedeľu, si namiesto politických diskusii pôjdem uctiť pamiatku nezmyselných a nevinných obetí banderovcov,“ odkazuje generál Ševčík, podľa ktorého je smutné, že pani prezidentka, slniečka, progresívci a umelci podporujú banderovsky režim v Kyjeve, ktorý sa netají náklonnosťou k Štepanovi Banderovi. „Ten režim, ktorý pomenoval v Kyjeve ulice po Banderovi a Suchevičovi, ktorý stavia pomníky Banderovi, a ktorý organizuje fakľové pochody. Podobnosť s nacistickým Nemeckom je len náhodná,“ pripomína generál vo výslužbe.

Zdroj: Telegram / Generál Ivan Ševčík

„Poďme si spolu uctiť pamiatku obetí banderovskych vrahov. Bude to symbolicky odkaz všetkým slniečkam, že my, občania nezabúdame na zverstvá, ktoré spáchali banderovci. Tí banderovci, ktorých teraz uctieva Kyjev a glorifikuje ich,“ vyzýva Ivan Ševčík tých Slovákov, ktorým súčasní opoziční politici ešte „neresetovali“ mozgy. „Keď bude pekne počasie, sadnem na motorku a pôjdem si trochu prevetrať hlavu. Kto má chuť nech sa pridá. A ak aj Vy máte vo svojej blízkosti takýto pamätník, uctite si aj Vy tieto zbytočné obete,“ dodáva na samý záver národniar.

Zdroj: Telegram / Jozef Ševčík

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Ševčík natvrdo: Prezidentka, slniečka, progresívci a umelci podporujú banderovsky režim v Kyjeve

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: