eReport.sk
SR21, foto: tasr

Strelec i Kovaľ sa chcú rozlúčiť dôstojne a vyhrať oba zápasy

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov už prišli o šancu postúpiť na budúcoročné ME, no záver kvalifikácie chcú dohrať so cťou. Najprv ich vo štvrtok čaká súboj v Gruzínsku, o päť dní neskôr uzavrú cyklus doma s Luxemburskom. Dávid Strelec i Martin Kovaľ sa zhodli, že celý tím sa chce rozlúčiť dvoma víťazstvami.
     

 Strelec má motiváciu navyše, keďže sa dal dokopy po zdravotných problémoch. „Prichádzam v dobrej nálade, konečne som totiž zdravý. Nálada je pozitívna a teším sa na zápasy. Za Slovan som v sobotu hral dokonca 20 minút, predtým ma stopli koleno a choroba,” povedal v rozhovore pre web futbalsfz.sk devätnásťročný útočník, ktorý prišiel na zraz s jednoznačnou ambíciou: “Vyhrať oba zápasy.”
      

Útočník Slovana Bratislava je zároveň v širšej nominácii trénera A-mužstva SR Štefana Tarkoviča: „Je to pre mňa veľká motivácia, aby som na sebe ďalej pracoval, aby som sa čo najskôr dostal aj ja do ‘áčka’.”  V dobrej nálade prišiel na zraz aj Kovaľ. Naladil sa fortunaligovým víťazstvom Zlatých Moraviec nad Trenčínom 5:0, na ktorom sa podieľal gólom: „Som rád za každý gól a čas na ihrisku. Aj táto situácia mi dá veľa do ďalšej kariéry. Som však rád, že sa darí mužstvu.”

Zdroj: tasr
     

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport