eReport.sk
Foto: instagram

FOTO Veľkolepé narodeniny syna Rytmusa a Alagič: Oslava vo Viedni a MEGA darček

Tomu sa povie, dobre sa narodiť. Pred dvomi rokmi Jasmina Alagič priviedla na svet malého Sanela. K netypickému balkánskemu menu neskôr pribudlo aj druhé – Patrik. Vraj kvôli tomu, že vyzerá, ako keby Rytmusovi z oka vypadol.

Jasmina a Patrik Vrbovský sa dali dokopy pred štyrmi rokmi. Dlho neotáľali a po pol roku oznámili zásnuby. Potom to už išlo samospádom. Nasledovalo tehotenstvo. V máji v roku 2019 svadba a koncom júla sa narodil ich jediný syn Sanel Patrik Vrbovský. A keďže už im robí radosť celé dva roky, rozhodli sa mu vystrojiť parádnu oslavu, s ešte veľkolepejším darčekom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Obočia celebrít

Narodeniny sa rozhodli osláviť vo Viedni. Podľa fotiek, ktoré zverejnili obaja na svojich sociálnych sieťach, navštívili zámok Schönbrunn. Sanel dostal balóny a nádherné vyznanie od svojej mami: „Dnes už viem, že som sa narodila práve preto, aby som bola Tvojou mamou. Ďakujem za nádherne dva roky a prajem Ti aby si bol stále týmto šťastným dieťaťom akým si. To ti želám zo všetkého naviac pretože je to dar od Boha, vedieť si vychutnávať život, vedieť si užívať šťastie je mojou každodennou modlitbou pre Teba. Miluj ľudí a buď takým krásnym človekom,že ľudia budú prirodzene milovať teba. Rozdávaj takú energiu, s ktorou bude radosť žiť Tebe aj všetkým koho sa Tvoja osobnosť dotkne.”

Vyladená záhrada

To však ani z ďaleka nie je všetko. Ten najväčší dar dostal od rodičov, niekoľko dní pred narodeninami. Vrbovským dvor okrem trampolíny na dvore začala zdobiť aj preliezačka v tvare rakety: „Musím pochváliť moju manželku za úžasný nápad,” napísal uznanlivo Rytmus k fotke. Čo malému chlapcovi ešte chýba? Zdá sa, že už nič. Okrem spomínaných vecí má aj skákací hrad, hojdačku, preliezačku a lezeckú stenu.

FOTO Jasminy Alagič, Rytmusa, z oslavy malého Sanela a darček, ktorý dostal od rodičov, nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram Jasmina Alagič

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport