eReport.sk
Foto: instagram

Jasmina Alagič ukázala detskú izbu malého Sanela. Žije vo svete zvierat!

Plavovláska sa už takmer dva roky raduje zo svojho prvorodeného potomka. Jasmina spolu s Patrikom Vrbovským vychovávajú i rozmaznávajú zatiaľ svojho jediného potomka. Ich syn dostal vynovenú izbu.

Moderátorka si hýčka na Instagrame 450- tisíc sledujúcich. Sociálna sieť slúži najmä na zárobkovú činnosť a aby získavala nových fanúšikov, ktorých popri prezentovaní produktov držala v napätí necháva ich nahliadnuť aj do svojho súkromia. S nadšením sledujú všetko čo celebritná rodina na dennej báze vystrája. Najnovšie sa Jasmina pochválila nádhernou detskou izbou svojho synčeka. Rozkošný Sanel žije v dychvyrážajúcom svete zvierat. V miestnosti sa nachádza veľká plyšová žirafa či slon a nechýbajú ani palmy, vďaka ktorým to vyzerá ako v skutočnej džungli. Rozprávkové kráľovstvo je dokonca celé ožiarené malými svetielkami, ktoré dokonale dopĺňajú úžasnú atmosféru.

Delenie majetku

Ich láske mnohí zo začiatku neverili, podobne, ako keď sa raper v minulosti dal dokopy s Darou Rolins. S ňou si zaobstaral spoločné bývanie až zhruba po dvoch rokoch randenia. Luxusné hniezdočko neďaleko Prahy v hodnote takmer 400-tisíc eur kupovali vtedy na polovicu. Po rozchode tak prišlo na nekompromisné delenie ich majetku a speváčka tak napokon vyplatila svojho ex a v dome ostala žiť s dcérkou Laurou. Rytmus, ktorý má stále trvalé bydlisko v Piešťanoch, v čase, keď priznal lásku s exotickou Alagič, už nejaký ten piatok obýval spoločnú domácnosť práve s Jasminou. Raper sa v tomto prípade poriadne poponáhľal. Párik si tak spoločne nažíval v priestrannom byte v prepychovom komplexe na nábreží Dunaja, kde sa ceny za prenájom dvoj- až trojizbových bytov pohybujú od 1 500 eur vyššie. Dnes si užívajú rodinný dom v Malinove.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport