eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

FOTO Matovič zavesil selfíčko s exSMERÁKOM! Obaja vysmiati ako lečo, ľudia nechápu

No toto! Obaja vysmiati od ucha k uchu, čo na tom, že v koalícii to vrie. V Portugalsku, zdá sa, nálada graduje. Expremiér Igor Matovič zavesil v piatok na sociálnu sieť mimoriadne veselé selfíčko, alebo ak chcete po slovensky, svojku, na ktorej nie je sám. Svoju „nekonečnú“ radosť zdieľa s bývalým podpredsedom Smeru a súčasným guvernérom Národnej banky Slovenska, Petrom Kažimírom. To, že tak nenávidíte Smer je už minulosť, pán minister financií? – natíska sa mnohým, pri pohľade na zverejnenú fotku, aj takáto celkom legitímna otázka.

Kažimír, ktorý bol najdlhšie slúžiacim ministrom financií z krajín Európskej únie a najdlhšie slúžiacim ministrom v histórií samostatnej Slovenskej republiky, zdá sa, nie je pre Matoviča toxický exsmerák. Potvrdil to svojim piatkovým statusom, z ktorého chrlí samá pozitívna energia.

„Minister financií a guvernér NBS pozdravujú ľudí dobrej vôle na Slovensku zo spoločného rokovania všetkých ministrov financií a guvernérov národných bánk všetkých členských krajín Európskej únie v Lisabone,“ komentoval šéf OĽANO „odvážnu“ fotografiu.

Zdroj: fb/igor.matovic.7

Oveľa menej pozitívnej energie už vyslali tí, ktorí Matovičov status komentovali. „Som zvedavý či ten skorumpovaný smerák bude takto ceriť zúbky aj vtedy keď mu NAKA zabúcha baranidlom na luxusné dvere jeho domu pod Slavínom pre jeho skorumpované chúťky a úplatky,“ napísal Jozef. „Ci pána..v dobrej spoločnosti ste,“ reagoval komentátor s nickom Inka. „Dúfajme, že to nevidí Sulík,  lebo vymyslí zas nejakú sabotáž, ako odplatu za to, že tam nebol on,“ odľahčene hodnotil Ján. „Šašo trápny vľavo, ktorý sa nevyzná v ničom a odborník vpravo, ktorý aspoň financiám a ekonomike rozumie,“ zaklincoval Patrik.

Nuž, stovky komentárov, ktovie ako si ich napokon vyhodnotí vysmiaty Matovič a či Kažimír už teraz neľutuje, že sa so šéfom OĽANO odfotil…

Zdroj: fb/igor.matovic.7


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Matovič zavesil selfíčko s exSMERÁKOM! Obaja vysmiati ako lečo, ľudia nechápu

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php