eReport.sk
Martin Klus. Foto: tasr

Igor, z tohto budeš mať radosť! Klus oznámil veľkú novinu

Štátny tajomník Martin Klus má dôvod na radosť. Včera jeho priateľka Ivana oslavovala narodeniny a tak jej politik verejne zablahoželal na sociálnych sieťach. A pri tejto príležitosti prezradil, z čoho sa dvojica bude už pár dní tešiť.

„Dnes má narodeniny táto krásna dáma, moja Ivka. No a najlepšie na tých tohtoročných je, že najkrajší darček nás oboch ešte len o pár dní čaká. Všetko najlepšie a som šťastný, že vás mám,“ rozplýval sa Klus, ktorý zverejnil aj niekoľko fotografií s priateľkou. Zdá sa, že štátnemu tajomníkovi na ministerstve zahraničných vecí sa podarilo celú záležitosť tak trochu utajiť aj pred blízkymi spolupracovníkmi a tak ho zasypali gratulácie. „Táto správa nás nadchla,“ tešil sa poslanec Osuský.

Pre Klusa to bude už tretie dieťa. „Uvidíme, či posledné,“ zastrája sa politik, ktorý týmto prístupom zrejme potešil expremiéra Igora Matoviča. Práve súčasnému ministrovi financií totiž leží na srdci zvyšovanie pôrodnosti. Klus má z predošlého manželstva dve dcérky. V minulosti sa s ním veľmi nechceli stretávať a tak aj politik mal problém so zvyšovaním výživného. Neskôr sa však bránil.

Klus je s priateľkou Ivanou už niekoľko rokov. – Foto: fb/martin.klus

S veľkou radosťou budem prispievať aj podstatne viac, keď sa budem môcť opäť s mojimi dcérkami stretávať, pomáhať im, chodiť s nimi na výlety a spolupodieľať sa na ich výchove, v čom mi je posledné roky systematicky bránené,“ nechal sa počuť Klus, ktorý sa však momentálne rozplýva nad príchodom ďalšieho potomka. Do ženenia sa mu ale zrejme nechce, hoci už i jeho priateľka minulý rok na sociálnej sieti naznačovala, že by mali byť so svadbou na rade.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport