eReport.sk
Remišová konečne nie je na dne
Šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová sa nevzdáva. Najnovšie sa u predsedníčky Európske komisie Ursuly von der Leyenovej sťažuje na Roberta Fica, Roberta Kaliňáka aj Petra Pellegriniho. Zdroj: reprofoto rtvs

VIDEO Remišová: Fico zničil Vianoce! Slovákov pripravil o pokojný advent a radosť


Fico zničil Vianoce! Potom, ako najprv vládu Roberta Fica obvinila poslankyňa Remišová z toho, že za pár dní dokázala zvýšiť mieru inflácie, a tak „zabezpečiť“ ľuďom vysoké ceny potravín, najnovšie prišla s tvrdením, že premiér sa zaslúžil aj o to, že Slovákom pokazil advent i Vianoce. Lebo zrejme je to on, kto v skutočnosti zvoláva opozičné protesty. Nuž, ako sa hovorí, hlúposti, ani fantázii, sa medze nekladú..

Fico zničil Vianoce!

„Robert Fico sa rozhodol, že bude ľuďom na Slovensku otravovať život politikou aj v čase adventu. Naschvál práve v tomto čase predložil tie najškodlivejšie zákony, aby sa ľudia nemohli tešiť a mať pokoj,“ vyhlásila vo videu na sociálnej sieti.

A dodala, že “ Robert Fico a Peter Pellegrini rozoštvávajú spoločnosť vo vianočnom čase. Ale aj ohrozujú 20 miliárd z eurofondov.“ Zároveň vyzvala obyvateľov Slovenska, ktorým záleží na demokracii a právnom štáte, tak ako jej, aby naďalej chodili na protesty.

A pomohli tak zrejme zvrhnúť vládu. Ktorá vzišla z demokratických volieb..

Opozícia čistá ako ľalia

Teda zjavne podľa pani Remišovej, nie je tá, ktorá žiadala Brusel o to, aby nám dané eurofondy vzal a potrestal tak Fica a jeho vládu. Rovnako tak, to nie sú členovia opozície, ktorí rozoštvávajú v adventom čase národ. A nezvolávajú protesty.

Taktiež v záujme „záchrany demokracie,“ absolútne nerešpektujú výsledky demokratických volieb. A v podstate ani občanov. Teda tých, ktorí sa práve v tých voľbách rozhodli, že najviac hlasov získa Smer Roberta Fica.

Ten teda môže nielen za vysoké ceny potravín, ale i za zničený advent a Vianoce Slovákov. A možno je to aj tak, že vďaka predchádzajúcej vládnej garnitúre, väčšina z nich práve uvažuje, či si na Vianoce kúpi darčeky, alebo jedlo. Ale tak ako právnické vzdelanie, výška DPH, ani sebareflexia, asi nebude silná stránka pani poslankyne…

Zdroj: FB V. Remišová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Remišová: Fico zničil Vianoce! Slovákov pripravil o pokojný advent a radosť

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne