eReport.sk
Dáda Patrasová, foto: profimedia

Felix Slováček: Na mladú milenku už zabudol a vrátil sa k manželke!

Už aj vrabce čvirikajú, že sa Felix Slováček (77) vrátil k svojej manželke Dáde Patrasovej (65). Na otázku, či sa rozišiel so svojou mladou milenkou, odpovedal neurčito.

Na otázku českých novinárov odpovedal Felix Slováček veľmi neurčito. Pýtali sa ho, či sa rozišiel so svojou mladou milenkou Luciou Gelemovou. „Či sme sa rozišli? Áno aj nie,“ odpovedal český hudobník. Po siedmich rokoch sa páry, ktoré sa nevezmú, väčšinou rozchádzajú. „S Luciou sme spolu sedem rokov, takže nejaká zmena nastala,“ prezradil Felix. „Hlavne už mi neslúžia bedrá, hnevá ma aj ucho a všetko tak nejako hapruje,“ vtipkoval manžel Dády Patrasovej.

O tom, že dal zbohom o štyridsať rokov mladšej milenke sa šušká už od minulého roka. „Felix nemá odvahu to rázne ukončiť. Možno čaká, až si Lucia niekoho nájde,“ naznačil zdroj z jeho okolia. Isté je, že si stále užíva komfort vo vile, ktorú si kúpil s Patrasovou. Do bytu, ktorý má s Gelemovou, sa vraj chodí len vyspať. K rozchodu sa, podľa všetkého, naozaj schyľuje. S manželkou Dádou má dve dospelé deti. Rozviesť sa však s ňou nemieni. „No, s Dádou je to stále tá istá pesnička,“ tvrdí známy záletník.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport