eReport.sk
foto: tasr

EXKLUZÍVNE Jankovská opäť v nemocnici: Vieme detaily nečakanej hospitalizácie!

Problémy so zdravím! Tie bývalú štátnu tajomníčku Moniku Jankovskú (50) krátko po prepustení z väzby dostali opäť na nemocničné lôžko. Bývalá sudkyňa na tom nie je dobre a čakajú ju po hospitalizácii vyšetrenia u špecialistov. Čo je tentoraz dôvodom pobytu v bratislavskej nemocnici?

Pasuje sa so zdravím! Moniku Jankovskú len pred pár dňami prepustili z väzby na slobodu. Obvinená je totiž v rámci akcie Búrka a Víchrica a v poslednom rade aj v súvislosti okolo machinácií s trenčianskym podnikom Fatima. Samotná Jankovská si ale dni na slobode užiť nestihla a ihneď ju dohnal ďalší problém, a to vrtkavé zdravie.

Problémy s váhou

Spravodajská televízia TA3 informovala, že Jankovskú hospitalizovali na bratislavských Kramároch. EReport zistil, čo je dôvodom príchodu do zdravotníckeho zariadenia. „Je hospitalizovaná na tretej internej klinike na odporúčanie svojho všeobecného lekára, a to pre značný hmotnostný úbytok a celkové zhoršenie zdravotného stavu,“ prezradil nám zdroj z nemocnice. Jankovská mala byť na Kramáre privezená dnes a čakajú ju vyšetrenia u špecialistov. Následne sa uvidí, či bude potrebné zoslabené telo umelo vyživovať.

Hospitalizáciu potvrdil aj jankovskej právny zástupca Peter Erdős. „Môžem potvrdiť, že moja klientka bola hospitalizovaná vzhľadom na jej zlý zdravotný stav,“ prezradil advokát. Ďalší zdroj z Jankovskej prostredia krútil hlavou nad zdravotným stavom exsudkyne. „Stačí sa len pozrieť, ako teraz vyzerá,“ podčiarkol s tým, že chce zostať v anonymite.

FOTO exsudkyne za posledný rok nájdete v GALÉRII

Krušné chvíle vo väzbe

Jankovskú vzali do väzby minulý rok 11. marca. Odvtedy si za mrežami už prešla kadečím. Vo februári tohto roka obletela médiá správa, že si Jankovská mala siahnuť na život. Mala sa v banskobystrickej väznici predávkovať liekmi. Po incidente bola prevezená do banskobystrickej Roosveltovej nemocnice a neskôr do trenčianskerj. Väznica vyšetrovala celú udalosť ako pokus o samovraždu.

V septembri minulého roku do Jankovskej portfólia obvinení pribudlo aj to ktoré súviselo s marením spravodlivosti. Išlo v tomto prípade o staršiu kauzu ohľadom trenčianskeho baru Fatima. V marci si na chvíľu, ale Jankovská slobodu užila. Asi na minútu. Síce jej najvyšší súd odklepol stíhanie na slobode, no po prepustení ju kukláči zhabali v súvislosti práve s kauzou okolo baru Fatima. V súčasnosti má Jankovská nainštalovaný monitorovací náramok.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNE Jankovská opäť v nemocnici: Vieme detaily nečakanej hospitalizácie!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti