eReport.sk
Bouček už má tretiu manželku a prvého syna, foto: profimedia

Exmanžel Marianny Ďurianovej má novinku: Dramatická zmena v živote moderátora!


Libor Bouček prežil s našou televíznou hviezdou krátke manželstvo. Dvojicu rozdelila nevera. Dnes je Bouček bez Ďurianovej spokojný: „Nikdy som nebol taký šťastný,” vyhlásil.

Známy moderátor Libor Bouček (40) bol ženatý už dvakrát. Prvýkrát vstúpil do manželského zväzku s Mariannou Ďurianovou (44). Nevydržalo im to ani rok. Blondínka sa vrhla do náručia milionárskeho ženích Jana Novotného. Druhýkrát mal po boku štyri roky právničku Janu Hlaváčkovú. Až teraz si založil rodinu s treťou manželkou, finalistkou súťaže miss, Gabrielou Bendovou (29). „Milý Albert, vitaj na tomto svete,“ napísal Bouček na sociálnej sieti.

S Ďurianovou im manželstvo nevydržalo ani rok, foto: profimedia

Dojatý

„A začala sa jar. Aj cez chmúry okolo nás je vidieť viac úsmevov, keď odložíme rúška. Obdobie nového života. Počiatok,“ pokračoval moderátor romanticky na Instagrame. „Tá naša jar sa začala 16. februára sedem minút pred desiatou večer. Videl som to. Intenzitu tých okamžikov úplne nikdy nevystihnem. Ale bez zveličovania prebudí sa v človeku nový rozmer láska. K mojej žene. K životu. A hlavne k nemu. Syn. Prvorodený. Pokračovateľ.“ K popisu pridal dojímavú fotku. Emócie mu nedali.

Museli ho počúvať

Moderátor opísal, ako to teraz vyzerá v nemocnici na oddelení, kde sa stále nachádza jeho zákonitá so synom: „Zatiaľ spí a je a občas prepukne v plač, ktorý celé oddelenie pozná okamžite. Všetko má pred sebou a my budeme prihliadať a podporovať a cibriť rodičovstvo. Je tu. Premenil našu úsečku v trojuholník. Je zdravý. Ďakujem. Z matiek sa stali babičky, zo sestry teta, z otcov dedkovia, z babičky prababička, zo mňa otec a z nej tá najlepšia maminka. A to je neuveriteľná porcia zmien na moju milovanú, krehkú, ktorá teraz najviac zo všetkého potrebuje pokoj a lásku, z ktorých vyrastie energia pre všetko ďalšie. Ďakujem sestrám – anjelom, aj tým, ktorým som za posledné hodiny hovoril príbeh, pri ktorom som bol. A oni počúvali. Nikdy v živote som nebol taký šťastný ako teraz.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Exmanžel Marianny Ďurianovej má novinku: Dramatická zmena v živote moderátora!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: