eReport.sk
Image: 254211658, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Ďurianovej exmanžel: Túto nálož by som kamarátom neprial!

Covid-19 sa nevyhýba ani slávnym a populárnym tváram. Najnovšie správy z Českej republiky hovoria o rekordných čislach. Medzi nakazených patrí aj exmanžel Marianny Ďurianovej Libor Bouček.

Libor sa aktuálne ukazuje na obrazovkách v šou Zlatá maska v úlohe jedného z detektívov. Najnovšie však prezradil, že je pozitívny na koronavírus.

„Je to tak… Aj mňa dostihol ten vírus. A to myslím, že som urobil maximum pre to, aby sa to nestalo,” napísal Bouček, ktorý predtým viackrát zverejnil fotografie s respirátorom či rúškom a vyzýval na dodržiavanie hygienických zásad. Dodal že, nehľadá súcit ani silu, tú mu dodáva manželka. No rozhodol sa napísať o chorobe práve kvôli ľuďom, ktorí v týchto časoch riešia skôr svoje osobné pohodlie a pohodu. „Tá choroba je nevyspytateľná. V podstate každý večer zaspávate s odhadom, či vám bude lepšie alebo horšie. A netrafíte sa. Väčšinou,” uviedol. Podrobne opísal aj príznaky, ktoré sa u neho vyskytli. „Bolesť hlavy je permanentná, čuch kontrolujem každé dve hodiny s voňavkou a spať 16 hodín nie je vôbec žiadny problém,” napísal moderátor. Podľa popisu by sa mohlo zdať, že prechádza pomerne miernou formou. „Ale verte mi, že túto nálož by som svojim starším kamarátom neprial. Tá choroba je sakra nepríjemná pre skoro štyridsiatnika, viem si predstaviť, čo môže urobiť tým s väčším rizikom,” zamyslel sa Libor a vyzval ľudí, aby boli opatrní.

foto: profimedia, Instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďurianovej exmanžel: Túto nálož by som kamarátom neprial!

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php