eReport.sk
Eva Máziková
Eva Máziková foto: profimedia

Eva Máziková ŠOKOVALA svojich fanúšikov: Dostala bielu rakovinu!

Speváčka Eva Máziková (71) má hlavu v smútku. Dostala totiž bielu rakovinu. Pod kontrolou musí byť aj jej rodina.

Energická speváčka Eva Máziková má zdravotné problémy! Týždenníku Šarm sa zverila so starosťami, ktoré ju v poslednej dobe trápia. Dostala totiž bielu rakovinu. Mázikovej problémy sa začali tým, že si všimla, že jej tvár má iný odtieň pokožky. Keďže tušila, že niečo nie je v poriadku, dohodla si stretnutie s dermatologičkou. Tá ju vyšetrila a diagnóza známu blondínku rozhodne nepotešila. „Dostala som takzvanú bielu rakovinu,“ priznala pre Šarm.

Viac sa dozviete:

  1. Eva Máziková

Svoju chorobu aj bližšie špecifikovala. „Biela rakovina je predrakovinový stav, takže tuto na líci som mala veľký problém. A ten bol už taký, že keď sme sa napríklad fotili , už mi to miesto na tvári museli niečím prelepiť, lebo to nebolo pekné. Tak som to dala na poriadok. Riešila som to počas korony, lebo som nosila rúško a nikto mi tvár, na ktorej mi spravili zákrok, nevidel,“ priznala energická umelkyňa.

Pre tento problém skončila aj na operačnom stole. „To miesto mi normálne vyrezali, bolo to krvavé,“ dodala. Vzápätí priznala, že tento kožný problém jej pravdepodobne spôsobilo slnko, ale určite v tom mohla byť aj genetika. Jej manžel a vnučka majú veľa znamienok, preto lekári pre istotu sledujú aj ich. Eva Máziková totiž vie, že zdravie je na prvom mieste.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport