eReport.sk

Erik Hilár Lakatošovie 14 rokov po Vyvolených: Z milionára šéf spravodajstva


Pred 14 rokmi sa stal víťazom vtedy populárnej reality show Vyvolení a získal ceny za milióny slovenských korún. Okrem bytu, auta, mal na účte aj slušnú hotovosť. Erik Hilár Lakatošovie patril k najkontroverznejším účastníkom televíznej zábavy a stránky bulvárnych časopisov plnil aj roky po show. Dokonca mal aj opletačky so zákonom a ani dnes sa nevyhýba kamerám a svetlám reflektorov.

Erik patril k najvýraznejším postavičkám 2. série reality show, ktorú s úspechom vysielala televízia JOJ v roku 2006. Táto séria priniesla viacero zaujímavých postavičiek, no práve on sa stal nakoniec celkovým víťazom, kedy ľudí zaujal svojim netradičným prejavom. Dodnes majú diváci v pamäti jeho slávny videoklip, kde prerobil legendárny song Evy Mázikovej s názvom Každý deň je zo mňa iná žena. Prezliekanie do ženských šiat mu nerobilo problém, no dnes sa podobným vystúpeniam oblúkom vyhýba. Peniaze z výhry sú fuč a aj on sa musel začať živiť ako bežný smrteľník.

Dnes je z neho redaktor v regionálnej televízii. Okrem toho jeho hlas môžu fanúšikovia počuť napríklad v rádiu Rebeca, či TV Senior. Zaujímavosťou je, že v press.tv nie je len redaktorom, ale aj šéfom spravodajstva. To sa zameriava predovšetkým na témy z rómskych osád, či komunít. Práve svojim pôvodom sa Hilár Lakatošovie nikdy netajil. Dnes má niekdajšia hviezda televíznych obrazoviek 48 rokov a stále vyzerá rovnako, ako keď sa srdcervúco rozplakal vo vile Vyolených potom, ako vyhral rozprávkové bohatstvo. Za roky mimo veľkých show sa pritom preslávil aj tým, že v roku 2006 u našich západných susedov napadol dve ženy. Polícia ho následne o rok neskôr zadržala a svoj trest si odpykal na Slovensku.  „Ten trest, čo je v Česku, som si už odsedel tu, v Justičnom paláci. Dostal som 200 dní a z toho som si sto dní odsedel, s tým, že polovičku mi odpustili,” povedal v tom čase Erik. Zdá sa teda, že dnes sa už kedysi problémovy Hilár upokojil a snaží sa žiť normálnych usporiadaným životom a zarábať si poctivo..

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Erik Hilár Lakatošovie 14 rokov po Vyvolených: Z milionára šéf spravodajstva

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: