eReport.sk
Ján Kuciak a Martina Kušnírová. Zdroj: FB IM

Emotívne slová sestry Jána Kuciaka: Čo sa to stalo braček, mafia opäť vyhráva tento boj!

Udalosťami na Slovensku posledné hodiny hýbe najmä situácia okolo stavu v polícii. Zdá sa totiž, že tzv. vojna policajtov, o ktorej sa v poslednom čase toľko hovorí, je realitou. Počas vypätého obdobia to nevydržala sestra zavraždeného novinára Jána Kuciaka a o svoje emócie sa podelila s verejnosťou.

„Čo sa to stalo braček môj… Čo sa to deje?” začala na úvod Kuciakova sestra Mária na sociálnej sieti. Rozhorčená a pobúrená sestra zabitého novinára pokračuje: „Fakt sme boli tak strašne naivní, keď sme dúfali, že spravodlivosť zvíťazí? Fakt sa toto celé deje? Vaše vyhasnuté životy prestrelene srdcia… nič sa nemení… mafia tento boj vyhráva, opäť…,” podelila sa so svojimi myšlienkami Mária.

Mária Kuciaková sa podelila so svojimi emóciami na sociálnej sieti. – Foto: FB/MK

Zrejme statusom naráža práve aj na aktuálne boje v polícii. Občianska vojna v radoch strážcov zákona naberá na obrátkach. Posledné týždne to intenzívne škrípalo medzi inšpekciou ministerstva vnútra a Národnou kriminálnou agentúrou. Situácia vyeskalovala, keď inšpekcia obvinila zo zneužitia právomoci verejného činiteľa štvoricu kľúčových vyšetrovateľov v kauze Očistec Štefana Mašína, Milana Sabotu, Jána Čurillu a Pavla Ďurku. Tí sa pasujú s obvinením práve preto, že sami chceli riešiť pre korupciu ľudí z inšpekcie.

Viac o téme tu:

  1. Slovenský policajt telefonuje

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Emotívne slová sestry Jána Kuciaka: Čo sa to stalo braček, mafia opäť vyhráva tento boj!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti