tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Alojz Hlina a Tomáš Drucker na spoločnej tlačovke. Foto: fb/druckertomas

Druckerova strana si zvolila predsedníctvo: Medzi členmi je aj Matovičov kritik!

Podpredsedami strany Dobrá voľba a Umiernení sa na sobotňajšom (19. 2.) sneme stali bývalý šéf KDH Alojz Hlina a bývalý poslanec Národnej rady (NR) SR a ústavný právnik Peter Kresák.

Členom predsedníctva kritik Igora Matoviča

Členom predsedníctva sa stal Radoslav Baťo, ktorý má byť zodpovedný za program strany, a tiež ekonóm a bývalý splnomocnenec vlády Anton Marcinčin so starostom mestskej časti Bratislava-Lamač Lukášom Baňackým. Informoval o tom predseda strany Tomáš Drucker na nedeľňajšej tlačovej konferencii.  „Snem potvrdil významné personálne posilnenie našej strany, aj sme oficiálne schválili zmenu názvu Dobrá voľba a Umiernení, aby sme potvrdili ambíciu zastupovať stredo-pravých voličov,“ povedal Drucker. Do politiky chce jeho strana vrátiť normálnosť, cieľ vidí v zlepšení Slovenska.

Hlina verí v dopyt po stredo-pravej politike

Hlina ocenil spojenie strán a jeho potvrdenie na sneme, hovorí o výzve. Verí, že na Slovensku bude dopyt po stredo-pravej politike. „Normálnej, umiernenej, prediktívnej, predvídateľnej, takej európskej, takej, na ktorú sa dá spoľahnúť. Takú chceme, takú budeme robiť,“ dodal.

Bude vás zaujímať:

Drucker zdôraznil, že najväčším politickým rizikom do budúcnosti je, že súčasnú vládu chaosu nahradí „čierna budúcnosť“, teda vláda Smeru-SD, Hlasu-SD a fašistov. „Povinnosťou každého politika je zabrániť takémuto scenáru,“ vyhlásil. Za hlavný cieľ strany označil vytvorenie alternatívy voči „bláznivej vláde“ a „nebezpečnej opozícii“. Vyzval ku spolupráci ďalšie politické strany s podobným zameraním.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Druckerova strana si zvolila predsedníctvo: Medzi členmi je aj Matovičov kritik!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku