eReport.sk
Princ Harry a Meghan Markle, foto: profimedia

Nekompromisné rozhodnutie Harryho a Meghan: Návrat do rodiny nehrozí!

Britský princ Harry (36) a jeho manželka Meghan (39) oznámili, že sa nehodlajú vrátiť k plneniu povinností v rámci kráľovskej rodiny, uviedol Buckinghamský palác.

„Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu potvrdili kráľovnej, že sa nevrátia k plneniu pracovných povinností kráľovskej rodiny,“ uviedol palác. „Akokoľvek sú všetci ich rozhodnutím zarmútení, vojvoda a vojvodkyňa zostávajú milovanými členmi rodiny. Harry, vnuk panovníčky Alžbety II., vráti kráľovnej čestné vojenské hodnosti i kráľovské patronáty, ktoré budú pridelené iným členom rodiny.

Minulý rok v marci sa pár zriekol svojich oficiálnych povinností členov kráľovskej rodiny a dal najavo, že uprednostňuje slobodu a nezávislosť na verejných financiách. Aktuálne žije so synom Archiem v Kalifornii. Koncom minulého týždňa dvojica oznámila, že čaká druhého potomka. Zdroje z ich okolia tvrdia, že návrat páru k plneniu povinností, je takmer nemožný. Poukazovali najmä na lukratívnu dohodu, ktorú Harry a Meghan nedávno uzavreli s americkou internetovou televíziou Netflix.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.