tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Bývalý majiteľ trenčianskeho baru Fatima Ondrej Janíček.
Bývalý majiteľ trenčianskeho baru Fatima Ondrej Janíček. Foto: tasr

Do politiky sa chystá muž, ktorého obhajoval exporadca Čaputovej. Zakladá stranu, jej názov je veľavravný

Pozná ho už pravdepodobne celé Slovensko. Zviditeľnil sa predovšetkým prostredníctvom kauzy baru, ktorému šéfoval. Teraz sa rozhodol vstúpiť do politiky.  „Ako dlhoročný podnikateľ a bojovník za ochranu spravodlivosti viem, že je potrebné myslieť na tých najslabších. Aktívne sa snažím pomáhať niekoľko rokov a budem v tom pokračovať aj naďalej,“ stojí na stránke vznikajúceho politického subjektu. Jej názov je skutočne veľavravný…

Podnikateľ Ondrej Janíček, ktorého vo štvrtok (14. 7.) Okresný súd (OS) Trnava oslobodil v kauze trenčianskeho baru Fatima, zakladá politickú stranu Karma. TASR o tom informoval prípravný výbor strany.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika Jankovská po prepustení z trenčianskej nemocnice pre obvinených v máji 2021.
  2. ministerstva spravodlivosti SR za Smer-SD Moniku Jankovskú privádzajú na Špecializovaný trestný súd.
  3. Jozef Krúpa.

„Ľuďom na Slovensku ponúkam svoju energiu, svoj čas, svoju silu a to, čo ma reprezentuje 22 rokov, nezlomnosť a bojovnosť za dobrú vec. Chcem slúžiť ľuďom a považujem za svoje poslanie, aby sa na Slovensku dobre žilo,“ uviedol Janíček, ktorý sa na stránke vznikajúcejk strany prezentuje sloganom: „Dokázal som, že to dokážem.“

Prípravný výbor vznikajúcej politickej strany už začal so zberom podpisov. Na registráciu politickej strany je potrebných aspoň 10.000 podpisov.

Po rozhodnutí súdu pozýval do známeho baru

Janíček po rozhodnutí súdu v Trnave pozýval na oslavy do baru Fatima. Urobil tak prostredníctvom videa, ktoré zverejnil na sociálnej sieti. „Dnes sme zavŕšili boj nad spravodlivosťou. Zvíťazili sme s mocnými, ktorí ovplyvňovali môj prípad. A to politici, prokurátori, ale aj sudcovia trenčianski,“ vyhlásil okrem iného Janíček včera pred kamerou.

Zdroj: fb/ondrejjanicekspravodlivostzvitazi

Janíčeka právne zastupuje Peter Kubina, bývalý poradca prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorý pracuje v advokátskej kancelárii Dentonts. Tú, ako advokát zase zviditeľnil najmä špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Advokát Kubina: Božie mlyny, to je spoľahlivá firma

„Dnes po 22 rokoch sa naši klienti Ondrej Janíček (Ondrej Janíček – spravodlivosť zvíťazí) a Jozef Strelcik dočkali spravodlivosti. Vo veci, v ktorej ich sudkyňa Monika Jankovská odsúdila na nepodmienečné tresty odňatia slobody (ktoré boli na nich aj vykonané, nakoľko si ich odsedeli vo väzbe), ich dnes Okresný súd Trnava v celom rozsahu oslobodil spod obžaloby. Božie mlyny spravodlivosti melú pomaly, ale je to spoľahlivá firma. Bolo mi potešením byť pri tom ako ich obhajca.Verím, že sa úspešne domôžu aj náhrady škody za toto aj všetky ďalšie nezákonné trestné stíhania, ktorým za tie roky museli čeliť,“ napísal vo štrtok popoludní na sociálnej sieti Kubina.

Zdroj: fb/peter.kubina


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Do politiky sa chystá muž, ktorého obhajoval exporadca Čaputovej. Zakladá stranu, jej názov je veľavravný

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku