eReport.sk
Miroslav Kollár, foto: facebook

Dni Igora Matoviča sú zrátané, píše poslanec, ktorý zamával Remišovej

Aktuálny prieskum preferencií politických strán je zdrvujúcou správou pre vládnu koalíciu. A absolútne najhoršie je na tom premiérske hnutie Igora Matoviča. Poslanec Miroslav Kollár, ktorý pred niekoľkými týždňami opustil stranu Za ľudí Veroniky Remišovej, na sociálnej sieti výsledky nedeľného merania verejnej mienky agentúry Focus komentoval bez servítky.

Ako sme uviedli, prieskum Focusu je už druhým za mesiac apríl, v ktorom Matovičovi hnutie porazil aj Ficov Smer. Kollár tvrdí, že sa potvrdil trend, ktorého sa síce obával, zároveň ho však aj očakával. . “Vďaka spornému výsledku vládnej krízy a pokračujúcemu chaosu rastie ´koalícia´ Hlas a Smer. OĽANO necháva mlčky dominovať (ex)premiéra Matoviča, ktorý ide čistý antisystém. A strany SAS a Za ľudí sú tam, kde boli pred vládnou krízou – opäť sú zajatcami situácie, v ktorej tón udáva nebezpečný populista,” tvrdo bije Kollár do Matoviča s tým, že pre voliča tu “chýba vážna alternatíva.”

V závere svojho statusu odkazuje, že je čas chystať sa na zmenu. “Dni Igora Matoviča sú zrátané. Iste, hrá sa o to, ako dlho ho nechajú stranícki aj koaliční kolegovia ničiť nádej Slovenska na úspešnú, demokratickú, nepopulistickú budúcnosť a ich osobnú nádej prežiť v politike po jeho boku, aj o to, aké škody na kvalite našich životov, na stabilite demokratických inštitúcií a na povesti Slovenska stihne napáchať. Je čas chystať sa na zmenu,” uzaviera nezaradený poslanec parlamentu a primátor mesta Hlohovec.

Zdroj: fb/miro.kollar.3

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport