eReport.sk
Aj tú ti platia Slováci!
Minister obrany Jaroslav Naď. Foto: tasr

Naď: Americký vojak sa opitý hral s nožom, ale nikoho neohrozoval. Extrémisti z Republiky klamú!

Dezoláti klamú! Tvrdí odvolaný, odídený minister obrany Jaroslav Naď, pôvodom z OĽANO, toho času Demokrat. O kauze amerického vojaka sme vás informovali tu. Na tlačovej konferencii o prípade informovala aj strana Republika. Nám náš zdroj v rozhovore uviedol, že informácie má priamo z policajných kruhov. Oslovili sme vtedy aj Naďov rezort. Na otázky doteraz neodpovedal. K situácii sa ale , s odstupom času vyjadril na sociálnej sieti. Podľa neho sa nič vážne nestalo.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Belousovová tvrdo o Čaputovej
  2. USA by mali vysvetľovať svoje zlyhania
  3. Nezostalo nám nič
  4. A chce vám ľud platiť ochranku pán Naď?

Dezoláti klamú!

„Pamätáte si “kauzu” resp. zámerné klamstvá extrémistov, že americký vojak vraj “ohrozoval na živote rodinu v Banskej Bystrici”? O tom, že to bol, ako sme už u nich zvyknutí, čistý výmysel chronických klamárov a extrémistov z Republiky, som už po stretnutí s nikdy nenapadnutým pánom informoval,“ začal Naď svoje vyjadrenie.

Takto to bolo naozaj!

„Pravdou je, že spomínaný americký vojak ublížil jedine sebe, pretože po tom, čo sa nožom, s ktorým sa hral, porezal na ruke, vybehol von z baru, kde ho spacifikovali policajti. Ublížil si preto, že vo svojom osobnom voľne bol pod vplyvom alkoholu a nevhodnou manipuláciou nožom mohol spôsobiť u verejnosti obavy. Ako však potvrdilo vyšetrovanie, nikomu sa však nevyhrážal, neohrozoval, neublížil a už vôbec nikoho nenapadol,“ uviedol odvolaný minister.

Išiel domov?

Naď verejnosť informoval aj o tom, že „toto správanie bolo neprístojné a absolútne nevhodné, a to si uvedomili aj predstavitelia Mnohonárodnej jednotky NATO pôsobiacej na Slovensku, a preto americký vojak už opustil územie SR.“ Skonštatoval tiež, že daný vojak žiadny zákon neporušil.

Otázky na záver

Prečo Jaroslavovi Naďovi trvalo dva týždne, kým sa vyjadril k závažnej kauze, ktorá spadá pod jeho rezort? Je to, že daný vojak žiadny zákon neporušil konštatovanie pána Naďa, alebo oficiálne vyjadrenie polície? Keďže rezort obrany, ani pán Naď nie sú OČTK..

Ak daný vojak naozaj nikoho neohrozoval, prečo ho potom niekto len nenapomenul, ale rovno ho poslali domov?

Keďže sa Slovensko zastúpené pánom Naďom, pri zmluve DCA vzdalo prednostného práva na vý­kon tres­tnej prá­vo­mo­ci pod­ľa člán­ku VII od­se­ku 3 písm. c) NA­TO SO­FA, (čl. 12 ods. 1 DCA) , ak by došlo k útoku na slovenského občana, ako by to tento poškodený občan mohol riešiť, keďže mu pán Naď a spol, de facto odobrali právo na trestné, či civilné konanie podľa platného slovenského práva?

Je v poriadku, ak vojak, ktorý nás má chrániť, „vzbudzuje svojim konaním u verejnosti obavy?“ Vybehol z baru opitý s nožom v ruke? A náhodne si ho všimla, takto pobehujúceho po Banskej Bystrici, polícia? Keďže ho museli policajti „spacifikovať“ bol naozaj taký neškodný a „ani muche by neublížil?“

Zdroj: FB J.N.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď: Americký vojak sa opitý hral s nožom, ale nikoho neohrozoval. Extrémisti z Republiky klamú!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php