eReport.sk
Desivé čísla odovzdali EMA
Predsedníčka EK Leyenová počas návštevy Pfizeru. Zdroj: tasr/ap

VIDEO „Pfizer sloboda.“ Firma poskytla desivé štatistiky nežiadúcich účinkov. Vedeli o tom od začiatku!

Desivé čísla odovzdali EMA. Teda Európskej liekovej agentúre. Otázkou je, či to už niekomu teraz pomôže. A či napríklad teda niekto zruší šialené Leyenovej zmluvy. Ktorým nám zabezpečila prísun týchto „vakcín plných slobody“ na roky dopredu. Samozrejme, nie zadarmo. Stojí nás to milióny. Keď si odmyslíme peniaze, veľa z nás to stálo a stojí niečo oveľa drahšie. Zdravie a životy. Kde sú teraz všetci tí, ktorí tvrdili, hoci zodpovednosť za to nebol ochotný prevziať ani výrobca, že sú plné zdravia a slobody? Nechceli by sa náhodou ospravedlniť?

Desivé čísla odovzdali EMA

Niektoré z dokumentov vznikli už v auguste 2022, iné ešte predtým. Od Pfizeru si ich vyžiadala Európska lieková agentúra(EMA) Prečo sa o nich široká verejnosť nedozvedela ešte počas rozbehnutého očkovania? Zrejme preto, že biznis má pre týchto ľudí väčšiu hodnotu ako ľudské zdravie a život. Navyše, odniesli a odnesú si to predsa iní. Nie oni.

„Skvelé“ štatistiky

Na „dôverný dokument,“ spoločnosti Pfizer, ktorý má 393 strán, poukázal web Conservative Rewiev. Už 19. augusta 2022 spoločnosť zaznamenala viac ako 10 000 diagnóz. Niektoré z nich sú veľmi závažné a zriedkavé.

Najvyšší počet prípadov sa vyskytol vo vekovej skupine 31 – 50 rokov. Pričom 92 % nemalo žiadne komorbidity, takže je veľmi pravdepodobné, že za získaním „náhlych“ ochorení u týchto ľudí nemohlo byť nič iné, iba „vakcína plná slobody a zdravia.“

„Dajte sa zaočkovať, ochránite sa“

Medzi najčastejšie nežiadúce účinky patria poruchy cievneho systému, čo má za následok abnormálny počet mozgových ischemických príhod a rovnako i infarktov myokardu. Za nimi „vedú“ rozličné závažné neurologické ochorenia. Ochorenia očí i uší.

Dokument tiež uvádza viac ako 180 000 prípadov vzniku rakoviny prsníkov a ženských pohlavných orgánov. A sterility.

Vyskytlo sa viac ako 100 000 krvných a lymfatických porúch, pričom o oboch existuje množstvo literatúry, ktorá ich spája so spike proteínom. Okrem tohto dokumentu existuje aj 3 192 prípadových štúdií. Ktoré detailne zaznamenali „zdravé účinky,“ týchto experimentálnych vakcín, na ľudský organizmus.

Kto sa bude zodpovedať?

Najhoršie je, že Pfizer, ktorý s odstupom rokov (nútene) priznal, že „vakcínu“ nikdy netestovali na zabránenie prenosu vírusu, veľmi dobre vedel, aké závažné následky môžu mať. To bude zrejme dôvod, prečo za ne pred spustením „globálneho očkovania“ odmietli prevziať zodpovednosť za nežiadúce účinky a úmrtia.

Pán Matovič, pán Krajčí, ako to bolo s tým fondom na odškodnenie Slovákov, ktorý ste nám verejne opakovane sľubovali pred začiatkom tohto „očkovania?“ Už vznikol? Alebo sa majú ľudia uspokojiť s odpoveďou rezortu zdravotníctva, že “ zatiaľ neevidujeme žiadne súdne konanie, takže takíto ľudia u nás vlastne neexistujú…“

Zdroj: Pfizer doc, conservative rewiev, yout Dr. John Campbell, yout Vakcina je sloboda,


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO „Pfizer sloboda.“ Firma poskytla desivé štatistiky nežiadúcich účinkov. Vedeli o tom od začiatku!

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php