eReport.sk
Ján Krošlák, foto: tasr

Ďalšia rana pre Matoviča! Krošlák odišiel z poslaneckého klubu OĽANO

Poslanecký klub jednej z koaličných strán NR SR opustil ďalší poslanec! Počet vládnych poslancov a stabilitu vládnej koalície tentokrát oslabil bývalý tenista Ján Krošlák, ktorý najsilnejšiu vládnu stranu OĽANO kontinuálne kritizuje už niekoľko mesiacov.

„Po vzájomnej dohode s Jánom Krošlákom sme sa dohodli na jeho odchode z poslaneckého klubu OĽaNO. Želáme mu v jeho ďalšej práci všetko dobré,“ vyjadril sa Michal Šipoš, predseda poslaneckého klubu OĽaNO. Krošlákovi leží v žalúdku práve najsilnejší muž OĽANO Igor Matovič, ktorého kritizoval ešte ako premiéra v marci tohto roka.

Viní Matoviča z poklesu preferencií hnutia

Matoviča vtedy obvinil z poklesu preferencií OĽANO a predostrel troch ľudí, ktorí by ho mohli nahradiť na pozícii premiéra. Bol medzi nimi aj súčasný premiér Eduard Heger (OĽANO). Aj napriek výmene premiéra, zdá sa, v OĽANO nie sú úplne upratané medziľudské vzťahy a nespokojnosť niektorých poslancov pretrváva.

Viac z domácej politiky:

  1. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.

Krošlákov odchod má byť vyústením dlhodobej nespokojnosti, ktorá zjavne nesúvisela len výlučne s Matovičovou pozíciou premiéra.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalšia rana pre Matoviča! Krošlák odišiel z poslaneckého klubu OĽANO

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti