eReport.sk

Čo skúša Britney Spears na fanúšikov? Tajomné náznaky v jej príspevkoch

Britney Spears získala konečne slobodu a už žiadne jej rozhodnutie nezávisí od vôle jej otca. Mnohí však predpokladali, že toto bude začiatok jej konca, pretože sa odštartuje séria nepremyslených a divokých krokov. Speváčka naďalej svojím správaním ich domnienky iba potvrdzuje.

Spears šokuje priaznivcov najmä nestálymi vyhláseniami. V priebehu pár hodín mení svoje názory a vysiela zmätočné signály. Na sociálnych sieťach mala niekoľko príspevkov, po ktorých sa aj jej blízki strachovali o jej fyzické či psychické zdravie.

Teraz k tomu pridáva zvláštne vyhlásenia o svojom partnerovi. Sam Ashgari je od Britney o 12 rokov mladší. Na prvý pohľad to vyzeralo, že jej bude veľkou oporou a pomôže jej preklenúť aj toto náročné obdobie. Lenže namiesto toho sa na verejnosť dostávali aj správy o ich nezhodách a polemizovalo sa o ich rozchode.

Britney však opäť nezostala svojej povesti nič dlžná. Zrazu pridala na Instagram niekoľko príspevkov, v ktorom označila Sama ako svojho manžela. Nedávno boli spolu na dovolenke na Havaji. Odtiaľ poslala ďalší jasný odkaz, podľa ktorého by mala byť za svojho partnera skutočne vydatá. Povedala, že musí písať slovo „manžel“ veľkým písmom, aby tak napodobnila svoju sestru.

Dvojica má tak zrejme za sebou tajnú svadbu, ktorej sa obávali niektorí Spearsovej blízki. Je len ťažké predpokladať, že by v tomto stave podpísala predmanželskú zmluvu a Sam sa tak poľahky dostal ku jej majetku.

Viac sa dozviete:

Potvrdila správy o tehotenstve

Na začiatku týždňa potvrdila Britney Spears dohady o jej tehotenstve. Prišla na to nenápadným spôsobom, keď jej zrazu prestala chutiť káva, ktorú dovtedy milovala. Zrazu jej z nej bolo neustále zle a uprednostňovala skôr citrónovú vodu. Aj túto novinku však podala trochu mätúcim spôsobom, takže niektorí fanúšikovia si najprv neboli vôbec istí, či je to skutočne pravda.

FOTO: Britney svojho priateľa nazýva manželom


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo skúša Britney Spears na fanúšikov? Tajomné náznaky v jej príspevkoch

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti