eReport.sk
Birtney Spears, foto: instagram

Britney Spears sa poriadne odviazala. Na rozlúčke so slobodou sa vyzliekla DONAHA!

Speváčka Britney Spears je po trinástich rokoch voľná. Súd vo štvrtok zrušil jej opatrovníctva a ona tak bude môcť robiť svoje vlastné rozhodnutia.

Speváčka tento životný zlom oslávila okrem iného aj tým, že si dala na sociálne siete svoju nahé fotografiu v rôznych pózach. Pred stredajším vypočutím na súde, kde sa oficiálne rozhodlo, že otec Britney Spears Jamie už nebude jej opatrovníkom, odletela speváčka so svojím snúbencom Samom Asgharom na dovolenku. Momentálne, tak zažíva veľmi šťastné obdobie, pretože opatrovníctvo skončilo po viac ako trinástich rokoch a počas tej doby nemohla sama robiť žiadne vlastné dôležité rozhodnutia.

Okrem toho mal predtým jej otec Jamie plnú kontrolu nad jej financiami. Jej novým opatrovníkom sa stal hollywoodsky účtovný John Zabel. Slová chvály a podpory od celebrít, že je voľná sa na jej Instgarame len hrnuli. Boli nadšení, že je Britney Spears voľná. „Milujem, keď ťa vidím tak šťastnú a voľnú. Zaslúžiš si to! “ napísala DJka a bohatá dedička hotelového impéria Paris Hilton. „Ďakujem Bohu, hovorila som o tom a modlila sa za teba roky. Som za teba viac ako nadšená,” napísala speváčka Cher. „Veľká gratulácia Britney Spears!” napísala speváčka LaToya Jackson, sestra zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona († 50).

Foto: instagran

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Britney Spears sa poriadne odviazala. Na rozlúčke so slobodou sa vyzliekla DONAHA!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport