eReport.sk

Čím nás prekvapia? RTVS chystá veľkú šou, Markíza a Joj-ka stavili na seriály


O čom to je?

 Seriál komediálnym pohľadom sleduje osudy hrdinov počas jedného týždňa ich životov. Každou epizódou sa príbeh čoraz viac zamotáva a všetko, čo sa môže pokaziť, sa aj pokazí.

V hlavných úlohách nového komediálneho seriálu sa predstavia obľúbení herci Roman Poláčik a Kristína Svarinská, ktorí si zahrajú šťastných, aj keď osudom komicky skúšaných snúbencov – Marcela a Melániu. Ich predsvadobný týždeň im okorení nielen ženíchovo smoliarstvo, ale aj rodinní príslušníci na čele s Marcelovými svokrovcami (Jozef Vajda a Zdena Studenková), macochou striptérkou (Dominika Kavaschová), či jeho kolegyňou (Sarah Arató), ktorá je ním doslova posadnutá a nedá mu dýchať. Na televízne obrazovky sa po dlhšom čase vracia aj slovenská herečka Ida Rapaičová, ktorá si v seriáli zahrá nevestinu babku s podrezaným jazykom.

Diváci sa môžu tešiť na poriadnu dávku zábavy pri sledovaní nových, nečakaných, vtipných situácií, ale najmä trapasov, ktoré sa budú každou časťou hromadiť, a vyvrcholia v najdôležitejší deň oboch mladomanželov. Dočkajú sa Marcel a Mel svojho šťastného dňa?

„Celý svet vrátane Slovenska má za sebou neľahký rok, preto som veľmi rada, že hneď skraja toho nového môžeme našim divákom vyčariť úsmev na tvári. Verím, že seriálová novinka od tvorcov úspešných Sestričiek divákom spríjemní štvrtkové večery a že skvelá nálada, ktorá vládla pri jeho natáčaní, sa prenesie aj do ich obývačiek,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.


           


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čím nás prekvapia? RTVS chystá veľkú šou, Markíza a Joj-ka stavili na seriály

Najnovšie