eReport.sk
Dominika Cibulkova, foto: profimedia

Cibulková rozbieha ďalší biznis. Po nočnom klube rozširuje podnikateľské portfólio!

Dominika Cibulková sa rozhodla, že peniaze, ktoré zarobila počas svojej aktívnej kariéry, nebudú iba tak ležať ľadom.

Síce už tenisovú raketu zavesila na klinec, ale ani na materskej dovolenke nezaháľa. Pred pár rokmi si v centre Bratislavy otvorila reštauráciu, kde aj krstila svoju knihu Tenis je môj život. Brány boli počas pandémie zatvorené, avšak všetkých fanúšikov už cez svoj profil na sociálnej sieti pozýva na posedenie. Rozbehla aj tenisovú akadémiu, netají sa, že peniaze zhodnocuje aj v realitách. Vášnivá “fashionistka” sa najnovšie rozhodla podnikať s módou. Ale nie pre dospelých.

Detská klientela

Na módu športovkyňa nezanevrela ani po príchode syna Jakuba, ba čo viac, cez syna zistila, že jej v sortimente pre bábätká, ktorý ponúka slovenský trh, niečo chýba. ,,Jakubko mi ukázal svet a lásku, o ktorej som netušila, že existuje…samozrejme popri všetkých povinnostiach, ktoré k materstvu patria som ale nezabudla na moju ďalšiu vášeň a to je láska k móde, cez Jakubka som sa dostala k bábätkovskej-detskej móde a zistila som, že mi niečo u nás chýba. Pekný obchod kam by som sa chcela vracať a so značkami, ktoré sa mi páčia. Pekný obchod, kam by som sa chcela vracať,” priznala.

Nedostatok detskej módy v slovenských obchodoch ju nenechal chladnou. Absencia tovaru, aký obľubuje známa tenistka, ju motivovala k tomu, aby spoločne s jej stylistom otvorila vlastný obchod. ,,Budeme prinášať veci a značky, ktoré sú naše najobľúbenejšie a Jakubko v nich vyrastá a sprevádzajú ho od narodenia, aj vám… interiér obchodu a celá identita značky #babyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko,” celebritná mamička priblížila pozadie nového biznisu.

Obchod nesie písmeno po mene Cibulkovej synova – Baby J, nakoľko bol práve on dôvodom celého nápadu. Potenciálnych klientov zatiaľ drží v napätí a zverejnila iba pá záberov.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport