eReport.sk
Marcel Nemec
Marcel Nemec, FOTO: Instagram/Marcel Nemec

Chorý Marcel Nemec verí v zázrak. Po chemoterapii sa cíti značne lepšie

Na sklonku minulého roka lekári diagnostikovali Marcelovi Nemcovi onkologické ochorenie. Herec sa rozhodol nevzdať a s rakovinou bojuje zo všetkých síl. Dokonca teraz hlási malý zázrak, pretože sa konečne začína cítiť trochu lepšie.

Aktuálne má už za sebou prvú časť liečby. Hodnotiac podľa svojich subjektívnych pocitov potešil fanúšikov tým, že vidí určité pokroky. „Tečie mi ostatná (šiesta) chemoterapia v tejto sérii. Následne o mesiac vyšetrenie CT a uvidíme ako ďalej. Neviem, čo mi tá moja pani doktorka mieša za kokteily, no po každej chemoške sa cítim omnoho lepšie. Pribral som a začali mi rásť vlasy. Už je len krôčik k titulke – Zázrak! Vyliečil sa z rakoviny,“ Marcel napísal na sociálne siete.

O svojej liečbe po celý čas so svojimi fanúšikmi úprimne hovorí. Preto mu od nich často prichádza veľká podpora. Lenže popri dobrých ľuďoch sa už tradične našlo aj veľa neprajníkov. Tí sa neštítili želať mu dokonca smrť.

Rakovina ho nepoložila na kolená

Marcel Nemec bojuje s chorobou aj s humorom. Na začiatku si vypočul ťažkú správu o tom, že mu doktori dávajú jeden až tri roky života. Ani tento moment ho nepoložil na kolená. Namiesto vyplakávania si napísal zoznam svojich želaní, ktoré by chcel stihnúť do smrti.

Viac sa dozviete:

Naplno sa venuje i divadlu a hereckým aktivitám. Neprestáva ani vtedy, keď má chemoterapiu. To mu pomáha mať silnú psychiku, ktorá je pri onkologickom ochorení veľmi dôležitá.

FOTO: Marcel Nemec úspešne bojuje s rakovinou


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chorý Marcel Nemec verí v zázrak. Po chemoterapii sa cíti značne lepšie

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie